Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rozhovor k Energy Power Mission: Lucasch, Mildee, Schýza

Ve druhé části interview k párty Energy Power Mission odpovídali na otázky pořadatelů (Fe & Stan) djs: Lucasch, Mildee a Schýza.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Energy Power Mission (Open Air)
sobota 11. července 2009 20:30
(konec +- neděle 12. července 2009 03:30)
Mlýn
Staré Město u Uherského Hradiště (CZ)
Jaká je ideální hudba na open air párty podle těchto djs? Co se jim na openair parties líbí a co naopak nelíbí? Na tyto a další otázky tu nyní máme odpověď. Silná sestava stroberů a ideální openair areál na vás čekají již tuto sobotu ve Starém Městě u Uherského Hradiště!

1. Ahoj, jak se máš a jak se těšíš ne letošní léto?

Lucasch: Mám se... no a to letošní léto je už dávno tady :-) Těšil jsem se když byl podzim, zima, jaro... :-) Teď bych si ho rád užíval.

Mildee: Ciao, řekl bych asi tak střídavě oblačno, podobně jak aktuální počasí :-) Su docela zvědavý, jestli vůbec nějaké léto letos bude, zatím to moc nevypadá :-/

Schýza: Zdravím tě Kubo…….Na letošní léto - které mimochodem již začalo :-D - se těším už snad od loňského léta. Páč jsem člověk, který má rád teplo a létem žije, tak vychutnávat slunéčko budu každým pórem na mým těle:-D….2. Jak se ti hrává na Open Air akcích ? A co se ti na nich líbí a naopak nelíbí?

Lucasch: Skvěle pokud se mi na sluníčku neohýbaj desky, neprší mi do elektrických zásuvek, nebo mi nelítaj obaly z ruky :-)

Mildee: Normálka, pokud počasí netrpí svými častými neduhy, tak je to hodně podobné jako v klubu. Na open akcích se mi líbí takový ten čerstvý vzduch, v některých klubech se kolikrát nedá moc dýchat, natož tak ještě tancovat... nelíbí? Asi jedině počasí, když nevyjde, tak to stojí za....

Schýza: Tak jak se mi hrává na open air ještě netuším….Příští týden hraji na prvním…Nepočítám X grilovaček atd.…..jinak venku je to mazec! Čerstvý vzduch když náhodou přebereš se slivkou a tak jinak jistě se mi nelíbí na těchto akcích to, jak je to se záchody…to je celkem nehygienické..Ale jinak to asi nejde tudíž? NEŘEŠIT!! Pak co se djingu týče, když je moc vlhko tak navlhnou slipmaty a stěžuje to mixování nám DJ‘s…

3. Jaký styl se podle tebe hodí na Open Air parties?

Lucasch: Nejsem už mladý teenager co by šel skákat na schranz nebo tekno, takže pro mě je na paření ideální styl podobný tomu mému. Groovy, melodie a rychlost 134 - 138 beatů za minutu. Mmmmm...

Mildee: Já myslím, že tak nějak všechny, akorát když venku není moc teplo, tak je asi lepší něco rychlejšího, nějaké to groovy techno případně dramík ;-)

Schýza: Open air bývají tak dobré proto, že na nich si vesměs najde každý svoje. Tím chci říct, že by to měla být akce o více než jedné stage…Nic proti EPM :-D4. Preferuješ radši hraní z vinylů nebo z CD?

Lucasch: Preferuji kombinaci CD a vinylů

Mildee: Několik let jsem hrával jenom z vinylů, teď už většinou CD + nějaký ten vinyl, záleží co a kde hraju... hraní z vinylů má své kouzlo, ale zase máš celkem omezené možnosti, proto jsem začal hrávat víc z CD

Schýza: Do nedávna jsem preferoval hraní z vinylů…Ale postupem času zjišťuji, že kotel muziky a dobré muziky na desce prostě nevychází…Takže začínám používat aj CD!!! Ale plánuji final scratch…Takže do budoucna asi gramce zůstanou v poli působnosti…

5. Na jakého Dje se těšíš nejvíc? :-)

Lucasch: Těším se na všechny DJe, už proto, že budu moci na této akci slyšet dalších 5 strobe DJs a na ty já nedám dopustit :-)

Mildee: No přece na všechny!!! Dlouho jsme nebyli takto všichni spolu

Schýza: Myslíš tím na Energy PM? Samozřejmě na toho skvělého DJe ze Zlína - DJ LAZZA :-D!!! Píše se tak, že?:-D….Určitě na všechny se těším…Noxe uslyším poprvé, takže zájem co předvede veliký!! Pak jsem zvědavý jak to dopadne mě s Karlossem, protože máme premiéru spolu…No a Lucasch a spol. - Není třeba se těšit…Je jasné že to bude COOL ;-)6.Kde tě letos ještě můžeme slyšet hrát?

Lucasch: Seznam mých termínů je průběžně doplňován na www.idj.cz/lucasch ... pokud bych měl jmenovat ty potvrzené, tak např. Summer Energy na koupališti ve Veselí nad Moravou, Shaun Baker v Topolné, Klubíčko v Aši, Sýpka v Morkovicích, klub Mír v Uherském Hradišti, Apollo13 v Prostějově a tak dále. Půlka letošku je ještě před náma :-)

Mildee: Další víkend v Brně v Teepee, o týden pozděj v Topolné, kde bude hrát Shaun Baker a opět jsme připravili spešl strobe stage :-) Dále jsou v plánu nějaké akce na podzim, ale to bych zatím neprozrazoval...

Schýza: Tak to vám nevím…Nejsem v takovém stadiu, že by mě bookovali půl roku předem. Takže doporučuji sledovat www.STROBE.cz nebo www.idj.cz/schyza ! Jeden termín vím..21.srpna hraji na západě:-D..Konkrétně v Aši v klubu Klubíčko…Ještě s kolegou Lucaschem.

7. Co se ti vybaví když se řekne Energy Power Mission? :-)

Lucasch: Ještě nemám připraven podrobný plán pro tuto misi. Doufám však, že bude úspěšná a postoupím do případného levelu 2010.

Mildee: Feďova strašně dlouho plánovaná akcička, po které bude zřejmě v alejích nablito :-D

Schýza: Feďa…. Smích :-DENERGY POWER MISSION
11.07.2009 – Mlýn, Staré Město u Uherského Hradiště, CZ

DJs: Nox Van Borg, Lucasch, Dreamer, Jordy, Mildee, Karloss vs. Schýza

Entry: 80 czk
Start: 19.30

Fe & Stan
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 13. 7. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Rozhovor k Energy Power Mission: Lucasch, Mildee, Schýza. Vychytané.cz. [Online] 13. 7. 2009. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2233. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rozhovor-k-Energy-Power-Mission:-Lucasch,-Mildee,-Schyza
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 20:25