Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Energy Power Mission: Nox Van Borg, Karloss, Jordy

Již tuto sobotu 11.července se na Mlýně ve Starém Městě u Uherského Hradiště uskuteční openair párty Energy Power Mission.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Energy Power Mission (Open Air)
sobota 11. července 2009 20:30
(konec +- neděle 12. července 2009 03:30)
Mlýn
Staré Město u Uherského Hradiště (CZ)
Vystupujícím djs jsme minulý týden položili 7 otázek k letošnímu létu a také k této openair párty. Nyní vám přinášíme první část tohoto interview. Na otázky odpovídali djs: Nox van Borg, Karloss a Jordy.

1. Ahoj, jak se mas a jak se těšíš ne letošní léto?

Nox Van Borg: Ahoj, ahoj. Mám se docela fajn, až na to, že poslední dobou je to v mém zaměstnání nějaké hektické a nezbývá moc času na produkci na které jsem se tento rok rozjel a chci v ní dále pokračovat. Na léto se těším a to moc, je to mé nejoblíbenější období v roce a pro koho asi ne : ), rozjíždí se spousta super akcí, prostě pohodička, sluníčko, teploučko, jen to počasí tomu zase nějak neodpovídá.

Karloss: Ahoj ahoj, hezký den vynšuju :) děkuji…No abych pravdu řek tak docela dobře ale už se nemůžu dočkat parných dnů, dovolené, paření s přáteli někde na venkovní akci a samozřejmě nějakému tomu „fidláni“.

Jordy: ahoj konečně se dostavilo pravé léto takže super..



2. Jak se ti hrává na Open Air akcích ? A co se ti na nich líbí a naopak nelíbí?

Nox Van Borg: Open air akcičky jsou super, je to i proto že jsem na jedné komerční akci tohoto typu pár let zpět začínal jako DJ. Je tam jinačí atmosféra a není to něco jako zakouřený klub kde občas nestíhá klimatizace a je tam po pár hodinách na padnutí i pro Djs. Nevýhoda je zase ta že nikdo nemůže předpovědět počasí v den akce a je to taková malá sázka do loterie.

Karloss: Jo jo dobře má to své kouzlo ale zatím jsem neměl moc možností vystoupit na takových akcích..pokud nepočítám nějakou oslavu narozenin jen tak v úzkém kruhu přátel :) Co se mi líbí..asi úplně všechno..venku, pohoda, kyslík a je to určitě i zvukově jinak pojato než ve vnitřních prostorách. A nelibí..pokud se nepokazí počasí tak je to fantazie.

Jordy: hrává se mě tam výborně, ale musí vyjít počasí...Libí se mě to že je to venku, člověk si může kamkoliv sednout, lehnout a jen tak poslouchat.

3. Jaký styl se podle tebe hodí na Open Air parties?

Nox Van Borg: Záleží na tom jaký typ akce děláš, jestli pro komerční publikum, nebo pro clubbery a podle toho se držíš. Tohle je asi takové stěžejní dělení jakou skupinu lidí tím chceš oslovit. U té elektronické hudby bych řekl že se dá použít všechno, když to ve schématu lineupu bude postupně ve stylu přitvrzovat. Jen bych nedával na jedno pódium rovné a lámané beaty….

Karloss: Jej. Myslím, že snad úplně každý je to podle nároku publika ale co se mě týče tak určitě by to měla být nějaká divočina tedy moje srdcovka funky groovy techno.

Jordy: myslím že je to celkem jedno. Důležité je aby se lidé dokázali bavit



4. Preferuješ radši hraní z vinylů nebo z CD?

Nox Van Borg: Vinyl je klasika a to se nedá popřít, že je u mnoha Djs stále na špici v žebříčku buď v klasické formě a nebo digitální s použitím třeba systému Serato a notebooku. Abych pravdu řekl, tak raději hrávám z vinylu je to pro mě přesnější a hlavně na deskách mám staré pecky, ale postupem doby přecházím i k hraní z CD, je finančně úspornější něž vinyl a můžeš si koupit pouze tu skladbu která se ti líbí. Sice než si na to člověk zvykne tak to trvá ale chce to čas a trénovat.

Karloss: Tak je mi to i jedno ale s ohledem na dobu jak uhání dopředu tak teď už spíše CD. Je to dáno i tím, že hromada dobrých věcí se ani na vinyl nedostane a je třeba hodně kvalitní ale vyjde pouze v digitální podobě. Mimo jiné mě taky zajímá produkce, takže pokud něco „sklohním“ tak si to zahraji díky téhle technice.

Jordy: notebook+midi kontroler :)

5. Na jakeho Dje se těšíš nejvíc? :-)

Nox Van Borg: Tak určitě je to Lucasch, ale taky se těším na všechny kluky co nám naservírují za mixem za show , hlavně v netradičním podání Karloss vs. Schýza. To jsem fakt moc zvědavej. Já se vždy u versuska úplně odvázal a pak to frčelo na plný pecky : )

Karloss: Na tebe kocoure :) Asi úplně na všechny jelikož každý má svůj osobitý styl. Ale pravda je, že třeba jsem neslyšel ještě naše hlavního vystupujícího Noxe, takže na něj.

Jordy: každý DJ kdo tam bude hrát hraje to své a hraje dobře. Pokud bych měl opravdu říct na koho se nejvíce těším tak je to KARLOSS



6. Kde tě letos ještě můžeme slyšet hrát?

Nox Van Borg: Tak dohledné době je to:
10.7. Inferno Night (Open Air) - Hell Session 01 /Zimní stadion Lanžhot/
11.7. Energy Power Mission :)
24.7. Sumer Energy (Open Air) - Areál Koupaliště / Veselí nad Moravou
7.8. Inferno Night (Open Air) - Hell Session 01 / Zimní stadion Lanžhot/
Tohle jsou zatím potvrzené termíny, další přibudou.

Karloss:
Léto začíná tak zatím toho moc není ale v nejbližší době např. na Ibiza Night, club Tropic, 25.7.09 tak určitě všichni přijďte :D

Jordy:
24.7 SUMMER ENERGY OPEN AIR (Veselí nad Moravou - areál koupaliště)
25.7 IBIZA NIGHT (Uherský Brod - Tropic Club)
31.7 SHAUN BAKER & MALOY (Topolná - KD Bůrovce)

7. Co se ti vybavi kdyz se rekne Energy Power Mission? :-)

Nox Van Borg: Open Air, plný energických beatů, super nálada, jak na place tak za mixem : ) Jednoduše zase jedna vychytaná energická akcička :) Díky za rozhovor a těším se na slyšenou …ahoj

Karloss: Pěkně energická mise :D Určitě zajímavá akce, na kterou se moc těším :) Takže na viděnou tam… Děkuji, s pozdravem hezké dne Pa pa Kajoš :)

Jordy: energetická síla mise:)))



ENERGY POWER MISSION
11.07.2009 – Mlýn, Staré Město u Uherského Hradiště, CZ

DJs: Nox Van Borg, Lucasch, Dreamer, Jordy, Mildee, Karloss vs. Schýza

Entry: 80 czk
Start: 19.30

Fe & Stan
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 9. 7. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Energy Power Mission: Nox Van Borg, Karloss, Jordy. Vychytané.cz. [Online] 9. 7. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2230. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Energy-Power-Mission:-Nox-Van-Borg,-Karloss,-Jordy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.158s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 03:11