Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Transformers: Pomsta poražených

Největší hit léta je tu a rozhodně vás zarazí do sedaček!
Přidat na Facebook
Kdo viděl první Transformery a nebyl naprosto unešený, snad nikdy nebyl dítětem. Jestli vám při transformování či soubojích zamrzala ruka s popcornem před pusou, tak věřte, že teď rovnou přestanete dýchat a nějaký popcorn vám bude někde…
Kdyby se mě někdo po projekci zeptal, jaké to bylo, dostala bych ze sebe jedině „wau.“

Ano, pořád je tu děj o velikosti jednoho seriálového dílu, zde však slouží jen jako špejle, na které drží to slaďoučké cukrátko akce megalitických rozměrů.
Sam se po příhodách minulého dílu chystá na vysokou, buduje vztah na dálku s krásnou Mikaelou a řeší, že jako prvák nemůže mít auto. Všechno je okey až na mírně hysterickou maminku (už vím, jak by vypadala moje máti po požití nějaké omamné látky), dokud Sam odkudsi nevytřepe úlomek prajiskry, z které se po dotyku přenesou informace do jeho hlavy. A jízda začíná…od té chvíle po něm jde snad každý Decepticon z naší i jiné galaxie a Autoboti se nestačí ohánět díly, aby ho ochránili.
Zlouni na nás valí jedno překvápko za druhým, demolují, co můžou, pryč se Šanghají, Paříží, pyramidami (vymyslet, jak rozsypat pyramidu po jednotlivých kamenech trvalo jednomu chlapíkovi z ILM rovnou půl roku).
Těch 200 milionů dolarů je vidět naprosto všude. Tuny výbušnin, triků (jestli jste si mysleli, že něco nejde, tak nehledejte, Bay na to přišel). Filmařův se zadařilo natáčet i v autentických lokacích. V Egyptě John Turturro opravdu šplhal na pyramidu a to jen díky tomu, že pán, jež má na starosti místní památky, je velký fanda jedničky. A to vše na dobré slovo Baye „ničitele“.
Prý nebylo ublíženo vůbec ničemu, jen Samova zlomená ruka je autentická.
Ten kouzelník Michael Bay, pro někoho naprostý barbar pro někoho Bůh, napresoval dvakrát tolik všeho do skoro stejné délky jedničky. Občas je to takový sešup, že by stálo za to trochu ubrat plyn. Ale na co brzdit. Nový roboti rostou jak houby po dešti a stejně anonymně mizí, stejně jako některé postavy, které se objeví, až na ně zapomeneme. Ale koho zajímají malincí obyvatelé téhle španělské vesnice, my se díváme výš, tam co se obrovští giganti, mnohdy poskládaní z několika strojů, trhají na kusy a prolévají své kapaliny jedno z jakého důvodu.

Bude vás mrazit po celém těle, dunět v uších, v očích budete mít prach a v ústech pachuť nafty. Tak tohle je chuť letošního léta.Transformers: Revenge of Fallen
USA, 2009, 150 min
Režie: Michael Bay
Scénář: Ehren Kruger, Roberto Orci, Aley Kurtzman
Hrají: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, John Turturro,...
Verushka
(Veronika Jarešová)
středa 8. 7. 2009 08:00
Jarešová, Veronika. 2009. Transformers: Pomsta poražených. Vychytané.cz. [Online] 8. 7. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2224. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Transformers:-Pomsta-porazenych
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 03:32