Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Stáhni mě do pekla

Varováni: Dejte si pozor na osoby v důchodovém věku, mohly by vám to pěkně zavařit.
Přidat na Facebook
Christine je velmi milá a hodná dívka, ale ve firmě, která zamítá a schvaluje finance se jí to moc nevyplácí. Potřebovala by trochu přitvrdit, k čemuž ji donutí protivný kolega a neutrální šéf. K tomu opodál poblikává prázdná židle vedoucího, která ji tak láká. A proto se rozhodne svoji tvrdost poprvé vyzkoušet na nesprávné osobě. Stará cikánská žena se opozdila již s dvěma splátkami za dům. Chris ji tedy třetí odložení odmítne a tím stařenu rozzlobí i poníží.

Baba to jen tak nenechá a počíhá si na mladinkou finanční pracovnici v temné garáži a prokleje ji, do tří dnů se otevře země a pohltí nebohou úřednici peklo. Mimochodem bitka na parkovišti je okouzlující, i když se některým momentům budete smát, páč jsou absurdní.

Než dojde k vyplnění kletby prožívá Chris strašidelné momenty, při kterých se těžko udržují tělní tekutiny na svém místě. Naše hrdinka tedy navštíví jisté vymítače duchů a snaží se z paranoidních momentů vyškrábat.

Čučela jsem jak žába z kyšky, když se ve filmu pronesla česká věta. Taky nemůžu opomenou herecké obsazení. Alison Lohman svou postavu prožívá tak děsivě, že jsem přemýšlela, jestli jí z toho nehráblo v reálném životě. Justin Long je zas proškolený v hororovém žánru až až. Jeepers Creepers o létavé zrůdě, která si bere orgány lidí, aby přežila byla dost psycho. Justin byl jako hlavní hrdina také připraven o uhrančivé oči, bohužel. Režisér Sam Raimi měl správnou ruku i skvělý nápad na hrůzostrašnou podívanou. Má v hororech letitou praxi, i když si párkrát odskočil na pavoučího může, který se mimochodem chystá na rok 2011.Horor / Thriller
USA, 2009, 99 min


Režie: Sam Raimi
Hrají: Alison Lohman, Justin Long, Lorna Raver, David Paymer, Adriana Barraza, Dileep Rao, Alex Veadov, Joanne Baron, Alexi Wasser, Bojana Novakovic, Sage Stallone, Reggie Lee, Ted Raimi
joslin
(Petra Hrabalová)
čtvrtek 9. 7. 2009 08:00
Hrabalová, Petra. 2009. Stáhni mě do pekla. Vychytané.cz. [Online] 9. 7. 2009. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2221. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stahni-me-do-pekla
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 13:17