Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Open Air Festival OKOŘ

Oblíbený srpnový hudební festival pod hradem Okoř oslaví letos 10. narozeniny speciálním programem a chybět nebude ani půlnoční překvapení!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Festival Okoř 2009
sobota 22. srpna 2009 14:00
(konec +- sobota 22. srpna 2009 21:00)
Okoř
Okoř (CZ)
Kromě již zmíněného Překvapení, bude mít OPEN AIR FESTIVAL OKOŘ 2009 již tradičně svých “VŠECH PĚT P”, díky kterým patří mezi nejoblíbenější tuzemské festivaly:

PROGRAM
Desáté narozeniny festivalu letos přijedou oslavit nejlepší české a slovenské kapely: CHINASKI a MIG 21 svůj set postaví na výběru největších hitů. DIVOKEJ BILL a VYPSANÁ FIXA představí mimo jiné skladby z připravovaných alb. Mezi gratulanty nebudou chybět ani hosté ze Slovenska DESMOD, několikanásobná zpěvačka roku ANNA K a MŇÁGA A ŽĎORP. Večerní program uzavře další letošní jubilant – kapela ŽLUTÝ PES, která slaví 30 let od svého vzniku. Svou premiéru si zde letos odbude také držitel ceny Objev roku v anketě Český slavík MAREK ZTRACENÝ a mladá kapela FATE MAGAZINE.

PROSTŘEDÍ
Festival probíhá v romantickém v podhradí tajemné zříceniny hradu Okoř. Přirozeně uzavřený areál dodává festivalu útulnou a rodinnou atmosféru. Pozvolna se svažující louka naproti pódiu vytváří přírodní hlediště odkud mají i diváci v zadních řadách skvělý výhled.

POHODLÍ
Hudební program Open Air Festivalu Okoř je vždy vystavěn tak, aby si v průběhu dne přišli na své všichni členové rodiny. Součástí festivalového areálu je mimo jiné koutek s programem a atrakcemi pro děti. Samozřejmostí je bohatý výběr občerstvení, stanové městecko a dostatek parkovacích míst v bezprostřední blízkosti festivalu. Pro nemotorizované návštěvníky je zajištěna kyvadlová doprava z Vítězného náměstí (Kulaťák) konečná stanice metra A – Dejvická.

PRŮVODKYNĚ FESTIVALEM
Milou průvodkyní festivalem bude moderátorka Šárka Kubelková.

PŘÍSPĚVEK NA DOBROU VĚC
Část výtěžku ze vstupného bude již tradičně věnován na renovaci a obnovu hradu Okoř.

Příznivci dobré zábavy, jídla a muziky mají sraz v sobotu 22. srpna 2009 ve 14.00 na Okoři! Aktuální informace k festivalu najdete na www.festivalokor.cz Předprodej vstupenek od 7.6.2009 v síti Ticketpro a Ticketportal

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 4. 7. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Open Air Festival OKOŘ. Vychytané.cz. [Online] 4. 7. 2009. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2214. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Open-Air-Festival-OKOŘ
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 02:34