Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mandrage vystoupili v Bruselu

Plzeňská kapela Mandrage prožila náročný víkend. Po svém loňském úspěšném vystoupení byla opět pozvána, aby zahrála na Czech Street Party před Českým domem v Bruselu. Letošní akce byla o to víc významná, že se uskutečnila na zakončení našeho předsednictví v radě Evropské unie.
Přidat na Facebook
Podle odhadu organizátorů se na veselici na ulici rue Caroly sešlo asi 6 tisíc lidí. Cizinci mohli ochutnávat české pivo čepované ve stáncích jednotlivých krajů a také další regionální speciality jako karlovarské oplatky, štramberské uši, moravská vína nebo různé uzeniny.

Po skončení vystoupení absolvovali Mandrage náročný přesun do ČR, protože hned druhý den je čekalo vystoupení v Třinci na festivalu Noc plná hvězd. Ačkoliv unaveni po 16ti hodinové náročné cestě v lijáku a mlze, zvládli se ctí nelehkou pozici vystoupit po legendární skupině Arakain. Převážně metalové obecenstvo se při koncertu Mandrage dobře bavilo. Kapelu opět je čekalo rychlé balení a přejezd do Bečova u Mostu na festival Kus rocku.

Mintam
(Marie Zeinertová)
sobota 4. 7. 2009 08:00
Zeinertová, Marie. 2009. Mandrage vystoupili v Bruselu. Vychytané.cz. [Online] 4. 7. 2009. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2210. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mandrage-vystoupili-v-Bruselu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 00:21