Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Znáte je?!?!?!? ;)

Tak jsem si dělala pořádek v počítači a objevila jsem něco, o co Vás nemůžu připravit.. ;) Byl jednou jeden stužkovací ples, jedné střední školy. Jedna žačka si s sebou přivedla poněkud neobvyklou sestavičku s neobvyklým chováním a nápady..
Přidat na Facebook
Vše začalo příchodem do vsetínského kulturáku. Tenkrát ještě nebylo příliš zvykem, aby studentka/maturantka přišla na ples školy s osmi chlapy (nemůžete se dopočítat? To bude tím, že ten 8mý fotí...).Nedali si chvíli pokoj a pořád "kuli pikle". Jediná holka před nimi nebyla v bezpečí, jediné oko nezůstalo suché, když se začali předvádět. Nejdříve si však museli nacvičit choreografii....Připravte se, pozorně se dívejte! Začínáme!!!!!Pokoušela jsem se je trošku utahat při tanci, ale dopadlo to katastrofálně. Jediný Pepa se Štěpou obstáli jako taneční partneři...Ondra mi totiž dělal ve svých sexy teniskách ostudu....A Majkl mě svým výkonem dokonce rozplakal...Štěpa se mě pokoušel uklidnit. Povedlo se mu to až při nákupu lístků do tomboly.Pak už začala stoupat hladinka alkoholu, u řidičů míra únavy, tak jsme nasedli do kočárů a vydali se směrem zlín. Naneštěstí se už někde v Želechovicích začaly vytrácet příznaky únavy (i té společenské), proto jsme se pár týdnů potom nemohli ukázat v Ačku... Nějak se nám to tam večer zvrtlo. Fotodokumentace se díky bohu někde poztrácela... ;))))

Tak co, takhle jste to nečekali, co? :)
BB
(Bára Vlková)
pondělí 13. 11. 2006 08:00
Vlková, Bára. 2006. Znáte je?!?!?!? ;). Vychytané.cz. [Online] 13. 11. 2006. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=221. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Znate-je?!?!?!?--;)
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: neděle 3. července 2022 10:08