Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Konec legrace, lidičci!

Závěrečným koncertem s apokalyptickým názvem Konec legrace, lidičci! vyvrcholí 23. listopadu v Masters of Rock Café Zlín-Čepkov čtyřdenní multimediální festival MIXER. Den hudby kromě workshopů s hudebníky nabídne i vystoupení kapely Roe Deer nebo DJ´s. Workshopy s hudebníky začínají od 15 hodin a závěrečný koncert od 20 hodin.
Přidat na Facebook
Na workshopech s DJ Five nebo Juanita Juarez aka Brooklyn nemusíte jen pasivně přihlížet umění elektronické hudby, ale můžete si jej sami vyzkoušet! Jaké se dají provádět kouzla s gramofony, jaký je vztah klasických hudebních nástrojů a elektroniky nebo návod jak vytvořit vlastní videoklip se dozvíte na dnu hudby multimediálního festivalu MIXER.

DJ FIVE (Qustablists.com) / Grametz
15:00 workshop / Zkuste scratchovat a jiné jinakosti!

Turntablista je slovo pro DJe, jehož kvality a zkušenosti dosáhly takové úrovně, že už se nestaví ke gramofonu jen jako k prostředku pro mixování skladeb, ale jako ke klasickému hudebnímu nástroji. Scratche a šílené praktiky, které provádějí turntablisti, si mohou návštěvníci tohoto také vyzkoušet. To jen pro představu, jak je ovládnutí gramofonu vlastně složité (nebo snad jednoduché?).

Pavel Svatoň / Neváhej a toč?
17:00 seminář / Český videoklip jako svérázná forma domácího násilí

Na semináři se seznámíte se způsobem, jakým u nás vznikají hudební videoklipy. Uvidíte, jak nás některé české kapely mučí a kolik to stojí. Přednášející se pokusí najít cestu z pekla české produkce. Přednášet přijede např. Pavel Svatoň (podílel se na natáčení Čachtické paní, řady videoklipů a reklam) a další...

Juanita Juarez aka Brooklyn (Subtitles/NOR, Stoika/CZ, Horizons/UK)
19:00 workshop / Eintopf?

Jaký je vztah tzv. elektronické hudby a klasické kytary? Zdá se, že se někdy odcizují, aby se náhle spojily a vytvořily něco neobvyklého. Jaké to je, když spolu tvoří „hudby z počítače a ze samplů“ a víceméně klasická hudba? Jak vzniká skladba na počítači?

Po hrátkách, kterou si s hudebníky užijete na workshopech, je načase, aby předvedli, co v nich skutečně je. Proto si nenechte ujít závěrečný koncert Konec legrace, Lidičci!, kde vystoupí DJ Josua & At Work, Juanita Juarez breakbeat, Roe Deer, DJ Five, Brooklyn, Win.cent & Ratjafuck drum and bass.

Pro akreditované návštěvníky free, zbytek lidových 50 kč.
BB
(Bára Vlková)
úterý 21. 11. 2006 08:00
Vlková, Bára. 2006. Konec legrace, lidičci!. Vychytané.cz. [Online] 21. 11. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=220. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Konec-legrace,-lidicci!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.24.209
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 05:39