Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sametová párty bude!

Je tu podzim, humus počasí za oknem vyhřátého pokojíčku a také čas všelijakých večírků, parties atd.. No prostě grupáč pařba na jednom fleku. A jeden "really" podzimní, přímo sametový, máme pro vás i my..
Přidat na Facebook
No přímo my ne, páč jsme trošku vyšťavení z oslav narozenin, to víte je toho mnoho, ale nazpět k akci. Tu mají ve svých pařátech studenti SPŠ Zlín jako špešl mejdlo pro druhé studenty.

Prvních 100 dostane nějaký ten "ahoj drink" (100x Coca Cola pro :o) ) a ti starší, samo že, něco „vostřejšího“, ale to až v průběhu večera). Nejdřív se musí omrknout taneční vystoupení The Pink Future, beatbox mistra Beatmana a freestyle show Al-ra-shit. A teď konečně k mojí oblíbené disciplíně, bohužel tanec nahoře bez v dámském provedení to zas nebude :o((( , ale co nespasí pohled na pěknou slečnu, ehhh ženu :o) , to napraví kvalitní drink. Ten nejen mně, ale i vám, namíchají opravdu zruční barmani při své exhibiční show. No a ještě půlnoční překvapení (žádný striptýz, žádný ohňostroj :o((( ) hiphopbreakdance by K1X.

No a ještě moje malá velká maličkost, ale ono je to v podstatě jedno. On se vždycky nějaký ten "hopsavý" šašek za mixem najde :o)

Takže čtvrtek 16.11.2006 určitě v áčku! A pozor na koule :o) budou balónky s héééliem :o)

www.elyt.estranky.cz

majkl
(Michal Gaja)
pondělí 13. 11. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. Sametová párty bude!. Vychytané.cz. [Online] 13. 11. 2006. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=212. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sametova-party-bude!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.155s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.94.72
Serverový čas: středa 6. července 2022 06:08