Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Který bar bude reprezentovat Zlín v republikovém finále?

Zlínští barmani mají poslední možnost zamíchat složením finalistů celorepublikové barmanské soutěže HAVANA CLUB TOUR DE BAR 2. Právě ve zlínské hale Novesta proběhne v sobotu 13. června 2009 poslední nominační kolo letošního ročníku této netradiční barmanské přehlídky spojené s vystoupením předních DJs.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HAVANA CLUB Tour De Bar ve Zlíně
sobota 13. června 2009 21:00
(konec +- neděle 14. června 2009 04:00)
Sportovní hala Euronics (NOVESTA)
Zlín (CZ)
Do zlínského kola se přihlásilo pět místních podniků, pouze jeden z nich však dostane příležitost reprezentovat Zlínsko ve finále a bojovat zde o zajímavé ceny. Představme si nyní soutěžní bary:

Café & Cocktail Bar TERASSA (Zlín) – máte-li chuť na dobrou kávu nebo koktejl, navštivte zlínskou TERASSU. Nabídne vám nejen výborné teplé i studené nápoje, ale i příjemné posezení v designovém interiéru.

LOFT 577 (Zlín) – od konce letošního ledna funguje ve Zlíně umělecká kavárna Loft 577. Prostory navržené architektem Pavlem Mudříkem doplňují pohodlné sedačky a samozřejmě bar, za kterým vás ochotně obslouží barmani. Programem se Loft 577 snaží strefit do vkusu široké veřejnosti: vychutnat si zde můžete jazzové koncerty, vyslechnout přednášky a besedy na zajímavá témata nebo shlédnout film či divadlo.
Více informací: http://www.loft577.cz

Golem Gambrinus Klub (Zlín) – zlínský hudební klub pořádá koncerty kapel i žánrové večery od rocku, přes hudbu 80. let až po hip-hop. Pokud si budete chtít oddechnout od zábavy v hlavní části klubu s podiem a tanečním parketem, dostatek příležitostí k příjemnému posezení a konverzaci najdete v ostatních částech klubu s celkem čtyřmi bary.
Více informací: http://www.golemclub.info

Bar-Club Moloko (Zlín) – na první dojem zaujme originální atmosférou a designem. Je to místo stvořené pro zábavu a relax po strastech všedního dne, ale také místo na skvěle strávený večer nejen s přáteli. Bar nabízí vynikající alkoholické i nealkoholické koktejly a lahodnou kávu. Dobré pití připravené zručnými barmany si můžete v teplých měsících vychutnat na letní zahrádce. Sledovat zde můžete sportovní přenosy na plazmových obrazovkách nebo surfovat na internetu díky WiFi připojení.
Více informací: http://www.barmoloko.cz

Orlí hnízdo (Zlín-Kudlov) – restaurace a současně music club se nachází asi 10 km od Zlína. Jak již napovídá název, podnik se chlubí vyhlídkou, kterou si mohou návštěvníci užít z letní terasy. Přitom mohou ochutnat dobroty připravené zdejšími kuchaři nebo popíjet výborný míchaný drink. Orlí hnízdo disponuje prostorným a bohatě zásobeným barem.
Více informací: http://www.orlihnizdo.cz

Zlínská barmanská přehlídka nebude jen o skvělých koktejlech a umění barmanů. O skvělou zábavu se v hale Novesta postará duo DJ Davida Bowlese (FR) a perkusionisty Drum-ID. Kombinace tanečních rytmů a živého bubnování roztančí každého. Žhavou novinkou pouze pro tuto akci bude hostování DJ Pata Hearta (FR) , který si právě pro zlínské publikum připravuje speciální exoticky laděný perkusivní house set. Výbornou atmosféru na parketu dokáží volbou svých desek vykouzlit také rezidenti akcí HAVANA CLUB TOUR DE BAR 2 – DJs Chris Sadler a Manio.

Vstupenky získáte zdarma po registraci na www.tourdebar.cz nebo si je můžete vyzvednout ve svém oblíbeném soutěžícím baru. Na místě budou vstupenky k zakoupení za 300 Kč.Bližší informace získáte na stránkách www.tourdebar.cz

HAVANA CLUB TOUR DE BAR představuje jedinečný koncept spojující barmanskou soutěž nejlepších podniků v jednotlivých regionech ČR a hudební akci. Na své si tak přijdou milovníci míchaných drinků i dobré hudby a zábavy.
O úspěšnosti projektu svědčí fakt, že do prvního ročníku v roce 2007 přihlásilo své barmany celkem 104 podniků a barů z celé ČR. Ty se pak spolu utkaly v barmanských kláních na 11 akcích, jež navštívilo okolo 17 tisíc lidí.
majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 11. 6. 2009 08:00
Gaja, Michal. 2009. Který bar bude reprezentovat Zlín v republikovém finále?. Vychytané.cz. [Online] 11. 6. 2009. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2106. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ktery-bar-bude-reprezentovat-Zlin-v-republikovem-finale?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.114s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.104.143
Serverový čas: středa 6. července 2022 18:44