Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nejprodávanější český DJ za hranicemi DJ Neo již tuto sobotu

Nová klubová noc Victory! českého houseového krále Dje Nea nabírá obrátek a po úspěšné květnové premiéře v Mecce se celý music team znovu vrací na místo činu. Již v sobotu 13.6.2009 Vás čeká nejluxusnější moderní house music v podání těch nejpovolanějších na další Victory! night párty v pražském klubu Mecca.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Victory Tour 2009
sobota 13. června 2009 21:00
(konec +- neděle 14. června 2009 04:00)
Mecca club
Praha (CZ)
Na párty vystoupí nejprodávanější česko-slovenský producent za hranicemi ČR, dj Neo. Aktuálně třetí nejoblíbenější dj v ČR pro rok 2008 podle podle prestižní hudební ankety Žebřík Awards opět kraluje se svými hosty na party Victory! Neo kromě svých producentských úspěchů, mezi největší můžeme počítat několikanásobnou účast na oficiální kompilaci k největšímu setkání djů na světě- Miami winter music conference nebo vydání dvou singlů na nejslavnějším houseovém labelu Ericka Morilla Subliminal, patří i mezi dje s velmi vytříbeným vkusem a technikou mixu. O jeho djských kvalitách svědčí i to, že se stal společně s Tiestem v minulém roce jedním ze 4 hlavních rezidentů Dance Extravaganzy na Evropě 2. Tento večer bude moci slyšet dje Nea v exklusivním 3 hodinovém setu od house music po groovy tech-house sound.

Na nové rezidentní party Victory se těšte také na objev letošní klubové sezóny, jedinečného zpěváka, saxofonistu a showmana El-Jaye.

Soutěžilo se o 5x 2 lupeny na akci Victory 13. června 2009 v pražském klubu Mecca. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Ani tentokrát nebudou chybět residenti párty Victory!, nadějná dvojice djs Tzésar a Champagne. Oba tito „new rockies“ se věnují promotérské činnosti a zatímco Champagne získává v loňském roce residenturu na Evropě 2 v pořadu DanceExtravaganza a produkuje největší studentskou párty v ČR, Tzésar se naplno věnuje vlastní produkci, vstupuje do legendárního XMAGu a hraje na festivalu Summer Of Love, ke kterému také pořádá již třetím rokem sérii několika úspěšných warm up párties.

Příznivcům ostřejších rytmů nabídne druhá stage delikatesní ostravský techno projekt Oersted LIVE feat. MC J-trax. Hutný sound v kombinaci ženské elegance v podobě doprovodného zpěvu zpěvačky J.trax nenechá nikoho na pochybách o jejich inovátorských kvalitách na skomírající české techno scéně.

Chcete jít na jednu z nejluxusnějších house parties v Praze zadarmo? Nyní máte šanci. Staňte se na jednu noc nefalšovanými VIP hosty klubu Mecca! VIP vstupenka umožňuje jejich držitelům pohyb ve speciálních VIP lounge zónách, v prostoru dj stage a mnoho dalšího. Majitelé VIP mají vlastní bar, ve chvilkách oddychu mohou relaxovat na pohodlných sedačkách a celý team si své VIP náležitě hýčká. Nechybí ani nekompromisní ochranka, která do Vašeho VIP prostoru nepustí ani myš... Zkusit své štěstí můžete v některé z našich soutěží na internetu o volné vstupy. Nejsnadnější cesta jak zjistit, kde se soutěže konají a další info o párty naleznete na www.myspace.com/victorytour2009.

Na této párty seženete také nejnovější album Dje Nea – Victory za zvýhodněnou cenu.

13.6.2009 Victory! – Mecca Praha
Djs: NEO feat. El-Jay (sax & vocal), Champagne, Tzésar and special guest
Live: Oersted feat. MC J-trax
Start: 23.00 End: 06.00 Vstup: 190 Kč / 790 VIP (holky do půlnoci zdarma)
Hudební styl:
hlavní stage: house, progressive, tech-house
second stage: tech-house, techno

info: www.djneo.cz, www.mecca.cz, www.myspace.com/tzesar
DJ NEO – Bon Song video:

DJ NEO – Better Life video:
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 11. 6. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Nejprodávanější český DJ za hranicemi DJ Neo již tuto sobotu. Vychytané.cz. [Online] 11. 6. 2009. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2100. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nejprodavanejsi-cesky-DJ-za-hranicemi-DJ-Neo-jiz-tuto-sobotu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.104.143
Serverový čas: středa 6. července 2022 19:19