Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Snaha byla..

Tak už je o za námi, třídenní maratón slavení narozenin Štěpána a Majkla. Je půl čtvrté ráno a já se snažím nasmolit něco rozumného o závěrečném sobotním večeru na Sladech. Abych nekalila vodu, byla jsem trochu (víc) zklamaná..
Přidat na Facebook
S lítostí musím oznámit (to je jak na pohřbu :o), že to bylo fiasko. Možná jsem moc kritická a vidím to příliš černě, ale pořádnou party si představuji trochu jinak.

Bylo to snad špatným hraním či malou snahou anebo společenskou unaveností pořadatelů? Ani jedno, ani druhé. Oba oslavenci podali standardní výkony. Všechno mělo běžet v podobném duchu jako v pátek a ve středu.

Výzdoba, občerstvení v podobě vitamínů, plus dobrá muzika (však víte). Vyřádit se přišel i Tom Malár a předvedl své řečnické i pěvecké umění. Co se teda pos*alo?

Jednoduše, divní lidi – divná atmosféra. Chudák Štěpán byl zaskočen několika reakcemi na nabízené ovoce. Nebo když se shazovaly balónky z horního patra, jejich životnost byla maximálně tři sekundy, protože se náruživý kuřáci potřebovali vydovádět. V momentě bylo po srandě. Ti co to nafukovali, museli mít ohromnou radost..

Výzdoba s čínskými znaky skončila jako kus toaleťáku na zemi taky v krátkém čase. To je, když nějakýho aktivistu přepadne chuťka se balit do papíru anebo tahat za něj jako cvičená opice.

I já jsem zapojila svou iniciativu a rozdávala vizitky. Pochopila jsem, že být milá se někdy nevyplácí. Nervy mám slabé a čokoládu jsem po ruce neměla, abych to nějak přešla :o) Pro dobrotu, na žebrotu.

„Co s tím jako mám dělat?“ utrhla se na mě místní slečna.
Pořád jsem se mile usmívala a klidně odpověděla : „Tam najdeš fotky z dnešní akce.“
„A co jako?!!“
„Víš co, tak si s tím můžeš třeba vytřít pr*el.“

Co tím chtěl básník říci? Nechci křivdit nadšené menšině, která se bavila, trsala a výskala. Je fakt že každému sedí něco jiného. Ten má rád hipec, ta zase žere techno, ale podle mého názoru se dostalo na všechny. Připadlo mi, že se ten zbytek návštěvníků nechce bavit a spolupracovat na dobré náladě.

Postupem času snaha pořadatelů vyšuměla do ticha. Nedivím se znechucení z jejich strany. Hold zlínské publikum je přátelštější a vděčnější.
joslin
(Petra Hrabalová)
pondělí 6. 11. 2006 08:00
Hrabalová, Petra. 2006. Snaha byla... Vychytané.cz. [Online] 6. 11. 2006. [Citace: 16. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=207. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Snaha-byla..
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.129s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.233.242.67
Serverový čas: úterý 16. dubna 2024 18:54