Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Naše zlínská tanečnice nezklamala ani festivalové hosty

V redakci jsme se shodli, že ji asi zařadíme do kategorie nej tanečník/tanečnice kulturní scény za rok 2009. Je žhavým kandidátem na výhru! :)
Přidat na Facebook
Třikrát a dost - tak přesně podle tohoto pořekadla dopadla včera odpoledne známá zlínská výtržnice a milovnice všech možných kulturních akcí. Nedávný pobyt na záchytce v Kroměříži naprosto nepoučil 47letou ženu ze Zlína (ale tančí jak třicítka, co? :) ), a tak jako každý rok, opět nevynechala festival filmů pro děti. Svými tanečními kreacemi „oblažovala“ návštěvníky tohoto festivalu.

Poprvé: Krátce před 14tou hodinou zaznamenala stálá služba Městské policie Zlín na kamerovém systému podnapilou ženu, která na náměstí Míru obtěžovala zde hrající kapelu. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie Zlín, která dotyčnou po poučení z místa vykázala. Jenže ta dobře míněných rad strážníků nedbala a tak se o pár minut na náměstí vrátila znovu, aby předvedla své taneční umění a užila si pohledů okolostojících.

Podruhé: A tak byla opět vyslána hlídka MP Zlín a žena byla opět vykázána. Jenže to se tanečnici pranic nelíbilo a tak si to namířila přímo do budovy radnice s tím, že si jde stěžovat. Jenže nepochodila, a po zákroku strážníků z radnice doslova utíkala. Bylo by se bývalo zdálo, že žena pochopila a ve svém jednání nebude pokračovat, ale to byl velký omyl.


Potřetí: O půl páté se na stálou službu MP Zlín obrátili návštěvníci hudební produkce, která probíhala v altánu Sadu Komenského. Uvedli, že se zde nachází podnapilá žena, která se snaží okolo procházející občany napadat zepředu pěstí a zezadu je zasáhnout kopem do nohou. Co myslíte? No "měšťáci" jeli potřetí..

A dost: Vzhledem k tomu, že nebylo možno vyloučit, že i nadále bude ve svém protiprávním jednání pokračovat, byla na místo přivolána Policie ČR. A tak byla, po provedené dechové zkoušce (tentokráte už 2 promile alkoholu), umístěna do cely předběžného zadržení.
Za její protiprávní jednání jí tak nyní hrozí pokuta do výše 5.000,-Kč.

A my se vás ptáme: Kam s ní? Jak byste tuto osobu vyřešili vy? Pište nám do reakcí pod článkem ;)

Zdroj: TZ MPZ Mgr. Šárka Škubalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 5. 6. 2009 11:00
Prachař, Štěpán. 2009. Naše zlínská tanečnice nezklamala ani festivalové hosty. Vychytané.cz. [Online] 5. 6. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2068. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nase-zlinska-tanecnice-nezklamala-ani-festivalove-hosty
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 09:13