Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Night´s Dream - Special Edition představuje: DJ NEO

Nejúspěšnější český houseový producent s nebývalým mezinárodním úspěchem vystoupí již v pátek 12.6. v BunkrClubu Vsetín a my Vám ho trochu blíže představíme..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Night´s Dream Special Edition
pátek 12. června 2009 21:00
(konec +- sobota 13. června 2009 04:00)
Bunkr Club
Vsetín (CZ)
Soutěžilo se o 3x2 vstupy zdarma a coctail na baru + CD mix Chrise Sadlera nebo DJ Nuffa. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
DJ a producent Neo, aktuálně třetí nejoblíbenější DJ v ČR pro rok 2008 podle nejprestižnější hudební ankety Žebřík Awards, kromě svých producentských úspěchů, mezi které můžeme počítat několikanásobnou účast na oficiální kompilaci k největšímu setkání DJů na světě – Miami Winter Music Conference nebo vydání dvou singlů na nejslavnějším houseovém labelu Ericka Morilla Subliminal, patří i mezi DJe s velmi vytříbeným vkusem a technikou mixu.
O jeho DJských kvalitách svědčí i to, že se stal společně s Tiestem v minulém roce jedním ze 4 hlavních rezidentů Dance Extravaganzy na Evropě 2, či snad, že si ho pro své párty v Mecce již několikrát vybralo samotné Ministry of Sound.

Zatím posledním počinem tohoto DJe se stalo album VICTORY(spolu s ní vznikla též stejnojmenná nová rezidentní noc v klubu Mecca).
Zde je hudební reportáž ze křtu CD v pražské Mecce:Pro své fanoušky připravil velkou lahůdku, se kterou se zapíše zlatým písmem do dějin české taneční hudby. DJ Neo má na svém kontě nejdražší videoklip v historii české taneční hudby.
Samotného natáčení videoklipu se účastnila i hostující funky-soulová zpěvačka Jocelyn Brown (ta je bez diskuze nejslavnější dosud žijící soulová a houseová diva. Zpívala vokály m.j. Bob Dylanovi, Michaelovi Jacksonovi, Jimmi Hendrixovi, nebo Janis Joplin. Její hlas uslyšíte dokonce i na slavném albu Johna Lennona - Imagine.)- Jocelyn Brown byla i velmi často samplovaná. Mezi nejznámější "vykrádačky" patří asi "The power" od Snap nebo Im gonna get U od Bizzare inc.

Videoklip k songu Better Life je na české poměry nevídaně finančně náročný, rozpočet celého díla totiž přesahuje částku čtvrt milionu korun. Objevují se v něm téměř všichni interpreti, se kterými DJ Neo zatím spolupracoval. Mimo jiné třeba Jiří Korn, Martina Balogová, Matěj Ruppert, Dara Rolins, Sámer Issa a další.

Na videu DJ Nea se podíleli režiséři Michael Škampa z České televize a fotograf Jan Kruml, závěrečnou postprodukci mělo pod kontrolou renomované Pilot studio, které stojí za mnoha známými televizními reklamami.

Video běží nejen na všech českých televizích, uvidí ho i diváci MTV International a ve státních televizích Španělska, Ruska, Itálie a Slovenska.Brzy se můžete těšit též na speciální rozhovor s DJem Neo - exklusivně pro vychytane.cz!!

DJ NEO vystoupí v BunkrClubu Vsetín již v pátek 12.6.2009!!

P.S.
Pamatujete ještě tento song, který roku 2003 byl slyšet v každém rádiu a započal kariéru zpěvačky Jany F.? - autor: DJ NEO
http://www.imeem.com/people/zgHtea/music/jryv9_G1/jana-fabianova-nostalgie-radio-edit/DJ Neo&Jocelyn Brown
DaDiKa
(Petra Daňková)
neděle 7. 6. 2009 08:00
Daňková, Petra. 2009. Night´s Dream - Special Edition představuje: DJ NEO. Vychytané.cz. [Online] 7. 6. 2009. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2060. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Night_s-Dream---Special-Edition-predstavuje:-DJ-NEO
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 11:10