Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HipHopJam festival již za měsíc! Kontroluj aktuální novinky

Chceš mít informace o skyboxech na letním Hip Hop Jamu? Jak to bude vypadat v Zoo York sk8 parku nebo mrknout na osobní pozvánku od Tashe z Alkaholiks?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hip Hop Jam 2009
pátek 10. července 2009 15:00
(konec +- neděle 12. července 2009 06:00)
Přírodní areál Svojšice u Pardubic
(CZ)
Kontroluj novinky níže a těš se na tvou prázdninovou událost číslo jedna - Hip Hop Jam festival 2009, který se uskuteční 2. červencový víkend 10.-11.7.2009 s warm up párty ve čtvrtek 9.7.2009, na kterou bude vstup zdarma!

Osobní pozvánka od Tashe (Tha Alkaholiks)

Máme tu pro vás jednu hot pozvánku přímo ze slunné Kalifornie. Kontrolujte video a těšte se na Tashovo vystoupení, kterej přijede na Jam udělat bordel se svýma fellaz + Tony Tokou.

Videopozvánka:


Již brzy očekávej osobní pozvánku od domácích kapel a samotného Xzibita!

Chceš si dopřát “sky box” na Jamu? VIP lístky v prodeji od 1.6.2009!
Na základě četných přání ze strany návštěvníků Hip Hop Jamu jsme se rozhodli realizovat limitovaný prodej (pouze 100 ks) speciálních VIP vstupenek, které budou nabízet následující výhody:
- 3denní vstup na červencový Hip Hop Jam festival 2009
- bezplatné VIP parkoviště v těsné blízkosti areálu
- bezplatný VIP kemp
- sólo vstup do areálu festivalu
- vstup do “sky boxu”, což bude VIP Zone s barem, která se bude nacházet na přírodních kopcích přímo naproti hlavnímu podiu. To bude návštěvníkům zajišťovat luxusní výhled na celý areál a hlavní stage.

100 ks VIP vstupenek bude k sehnání od 1.6.2009 za cenu 1500,-Kč pouze v předprodejní síti Ticketstream (www.ticketstream.cz). Nikde jinde. Po vyprodání této limitované série již nebude možné na místě VIP vstupenky zakoupit (z důvodu omezené kapacity VIP parkoviště/kempu/sky boxů.)
Zoo York sk8/BMX park na Hip Hop Jamu!

Zoo York CZ pro letošní ročník Hip Hop Jam festivalu připravil lahůdku v podobě mobilní minirampy a funboxu. Mimo exibicí českého Zoo York skate a BMX teamu budou mít návštěvníci možnost si v mini zaskejtovat nebo zajezdit na kole.
Komu by se sebou nechtělo brát skateboard nebo ho zapomene doma, nemusí zoufat. Na místě bude totiž testovací stan Zoo York hardwaru zdarma k zapůjčení. Volně k dispozici bude BMX kolo. Exibice proběhnou v oba dny tři a to v časech které najdeš už brzo na http://www.zoo-york.cz

Na pátek bude pro veřejnost připravena Zoo York Game of Skate o věcné cen, do které se bude moci přihlásit kdokoliv kdo bude chtít s ostatními poměřit své skills. V sobotu pak proběhne, opět otevřený, Zoo York Ollie contest! Zoo York CZ skate team se představí ve složení: Jindra Fencl, Petr Titěra, Jakub Páv a Jakub Jarolím. BMX budou reprezentovat Tomáš Řanda, Ondřej Havlíček a Petr Kaplan.
Přijďte si poslechnout dobrou hudbu na letním festivalu Hip Hop Jam 2009 a pobavit se při tom společně ať už vlastním nebo cizím ježděním.360 Production
Fred
(Fred Durst)
středa 3. 6. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. HipHopJam festival již za měsíc! Kontroluj aktuální novinky. Vychytané.cz. [Online] 3. 6. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2056. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-HipHopJam-festival-jiz-za-mesic!-Kontroluj-aktualni-novinky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 09:20