Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Znovu 17

Co byste dělali, kdyby vám život nabídl druhou šanci?
Přidat na Facebook
V roce 1989 je Mike O´Donnell hvězdou středoškolského basketbalového týmu. Jeho vize do budoucnosti jsou zářivější než hvězdy na nebi, ve hře je sportovní stipendium na několika univerzitách. Vše je fajn dokud za ním nepřijde jeho láska a neoznámí mu, že je těhotná. Mike se vykašle na sportovní kariéru a zaměří se na rodinu. O 17 let později se s Mikem setkáváme v životních útrapách.

Jeho milovaná Scarlet se s ním chce nechat rozvést, v zaměstnání dává výpověď neboť mu uteče slibované povýšení. Jeho pubescentní děti si o něm myslí, že je totální tragéd. Jediné, co mu dává jakousi malinkatou sílu, je jeho přítel ze střední školy Ned, který byl oproti Mikovi na střední škole hrozný ztroskotanec, ale díky vývoji počítačového softwaru se vyšvihl na miliardáře.

A jak to tak v romantických pohádkách moderní doby bývá zvykem, Mike dostane svoji druhou šanci. Jednou ráno se probudí v těle sedmnáctiletého puberťáka. Potká totiž kouzelného dědečka, který ho kouzelně nakopne do zadku. Díky tomu může vše napravit a začít od znovu. Bohužel nejprve bojuje s pochopením u vrstevníků, spřátelí se svým synem a kontroluje svou jančící dceru. Dále pak si získává uznání u Scarlet, která se chce smířit se životem bez partnera. Najednou s ní může trávit čas a pomáhat jí v nejdůležitějším hobby a to vymýšlení zahrad.

Díky generačním střetům se situace směšně zamotávají. Pro mě byl nejsympatičtější postavou trhlý Ned. Který žije ve světě fantazie svých superhrdinů a scifi. Jeho eskapády, jak se snaží sbalit ředitelku střední školy jsou k popukání. Mike je pro změnu zase legrační v poučování svých vrstevníků o dospělosti. Motto filmu je vše říkající aneb každý má druhou šanci pokud chce začít od znovu. Podívaná pro celou rodinu bez přemýšlení nad dějem se sladkým happy endem.Komedie
USA, 2009, 102 min


Režie: Burr Steers
Hrají: Zac Efron, Leslie Mann, Thomas Lennon, Matthew Perry, Sterling Knight, Michelle Trachtenberg, Adam Gregory, Hunter Parrish, Melora Hardin, Ellis Williams

joslin
(Petra Hrabalová)
středa 3. 6. 2009 08:00
Hrabalová, Petra. 2009. Znovu 17. Vychytané.cz. [Online] 3. 6. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2045. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Znovu-17
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 08:58