Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Poslední dům nalevo

O tom proč nepouštět své děti bez dozoru do terénu a co více, i z té nejvíc nevinné situace se může vyvinout pěkný drasťák.
Přidat na Facebook
Mary přijela se svými rodiči strávit víkend v příjemném letním domečku uprostřed hustých lesů. Její největší zálibou a koníčkem zároveň je plavání, ke kterému využívá nedaleké jezero.

Okamžitě po příjezdu se Mary sbalí a jede za svou kamarádkou Paige, která pracuje v maloobchodě v městečku. Tam potkávají tajemného mladíka, která jim nabídne zajímavou zábavu. Zavede je k sobě do motelu a tam společně blbnou nad pár jointy. Bohužel naneštěstí pro holky je to synáček násilnického magora, který má na svědomí nejeden lidský život. V patách ho doprovází jeho věrní psi, milenka a bratr.

Povedená trojice zvrhlých násilníků rozehraje s dívkami nebezpečně smrtonosnou hru, která je bude stát víc než jen holý život. Dívky se pokusí o několik nepodařených útěků, ale marně! Paige je ubodána a Mary ponižujícím způsobem znásilněna a při pokusu o útěk postřelena. V nekonečném lese těžce najdete vymodlenou záchranu. V domnění, že jsou obě dívky mrtvé odejdou bídáci hledat úkryt a pomoc před krutou bouřkou. Kroky vrahů zamíří k rodičům Mary. Ti jim nachystají milé pohoštění, ošetří je a ubytují v pokojích pro hosty. V domění, že jsou to oběti hromujícího počasi. Bouřlivá noc jim však připraví kruté seznámení s hnusnou realitou. Mezitím co ukládají hosty ke spánku, se doplazí jejich zkrvavená dcera před dveře v polomrtvém stavu. Rodiče započnou odplatu, oko za oko, zub za zub.

Musím podotknout, že jsem byla mile překvapena. Celý film jsem ani nedutala, napětí by se dalo v sálu kina krájet. Z celého srdce jsem nenáviděla a prožívala Maryn příběh. Poté jsem se zase vcítila do pomsty rodičů a s chutí sledovala, jak celá akce graduje. Bídáci byli prvotřídní, nevinné oběti opravdu nevinné. Ale hodně rychle uvidíte posun hodného člověka v zuby nehty bránící se bytost, která se chce pomstít za milujícího člověka. Snímek není pro slabé osobnosti, kašlete na to, jak se občas někde píše, že je to jako série Saw, ani náhodou! Atmosféra je tak syrová a reálná, takže přemýšlíte jestli vás za rožkem nečekají nějací podobní maníci.

P.S: Po několika letech studování psychologie masových a seriových vrahů vás mohu ujistit, že USA má 70 % produkce těchto padlých osobností s vraždícími sklony. Evropa jen 17%. Pravděpodonost setkání se sociopatem je malá, i když člověk nikdy neví, co ho v cestě životem přepadne za pošuka. Náhody se dějí.Horor / Thriller / Drama
USA, 2009, 110 min


Režie: Dennis Iliadis
Hrají: Sara Paxton, Monica Potter, Garret Dillahunt, Martha MacIsaac, Tony Goldwyn, Spencer Treat Clark, Aaron Paul, Riki Lindhome
joslin
(Petra Hrabalová)
úterý 2. 6. 2009 08:00
Hrabalová, Petra. 2009. Poslední dům nalevo. Vychytané.cz. [Online] 2. 6. 2009. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2044. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Posledni-dum-nalevo
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 12:03