Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zlín je známé nejen Baťou, ale i určitými postavičkami..

Schválně, kdo ze Zlína nezná tuhle nechvalně známou osůbku.. Včera jsem jel autobusem a viděl jsem, jak s ní policisté Městské policie Zlín něco řešili.. Už v tu chvíli jsem si říkal: "To zas bude tiskovka.." A je to tady! :D
Přidat na Facebook
Známá zlínská výtržnice, proslulá svými excesy na veřejnosti, skončila včera večer v PAZS Kroměříž. Kolem osmé hodiny večerní přijala stálá služba Městské policie Zlín oznámení, že na ulici Školní se nachází podnapilá žena, močící na zastávce MHD. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o 47letou, jim velmi dobře známou ženu. Proto jí doporučili odchod do místa jejího pobytu, čemuž kupodivu vyhověla. Jenže úmysl dlouho nevydržel.


O dvacet minut později se totiž promenádovala uprostřed vozovky u městských lázní, kde zastavovala projíždějící vozidla. Vyslaná hlídka poté zjistila, že se opět jedná o tutéž ženu.

Tentokrát již nedbala doporučení strážníků, aby svého jednání zanechala a vozovku opustila. Proto byla odvedena na chodník a byla u ní provedena orientační dechová zkouška s výsledkem 2,69 promile alkoholu v organizmu. Vzhledem k tomu, že pod vlivem alkoholu nebyla schopna kontrolovat své chování a bezprostředně ohrožovala bezpečnost svoji i ostatních osob, byl na místo přivolán lékař RZS, který shledal, že dotyčná je po zdravotní stránce v pořádku, pouze opilá a dal souhlas k jejímu umístění do PAZS Kroměříž. A tak může nyní očekávat, že ji tentokrát její protiprávní jednání přijde pěkně draho.

zdroj: MPZ Mgr. Šárka Škubalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 28. 5. 2009 10:50
Prachař, Štěpán. 2009. Zlín je známé nejen Baťou, ale i určitými postavičkami... Vychytané.cz. [Online] 28. 5. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2032. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlin-je-zname-nejen-Batou,-ale-i-urcitymi-postavickami..
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 09:34