Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rychle, než někdo uvidí, že jsem out!

V dnešní době (nejen) holky přehnaně řeší, co si vzít na sebe, aby se líbily opačnému pohlaví. Prohlíží zepředu dozadu i zezadu dopředu nejrůznější módní časopisy a učí se zpaměti seznamy „in“ a „out“.
Přidat na Facebook
Studují články se sugestivními nadpisy typu: „27 trendy věciček, které musí mít každá správná rebelka!“, „V tomhle ho zaručeně dostaneš“ a „Svůdné modýlky co loví samy!!!“, ale i filosofické úvahy na téma „Být sexy dračice nebo nevinná lolitka??“ či „Není 20 cm látky na minisukni příliš?“ . Zmatené puberťačky upadají do hlubokého stavu zamyšlení, někdy až deprese, z které je mohou vyléčit pouze milující rodiče – tedy spíše obsah jejich peněženky. S každou odevzdanou tisícovkou jsou rodiče čím dál tím míň milující, zato však více milovaní. Dcerunky se z nákupů vrací nabité endorfiny a depka je rázem pryč. Říkáte si, to je dobře? Omyl! Někdy tomu může být právě naopak. Letí totiž styl emo a kdo se usmívá (nedejbože dokonce nahlas směje!!!), je totálně out. Naštěstí je tu ještě tzv. časopisová dualita, jejíž existence rozesmutní nejednu dívenku.

Nechápete, o čem je řeč? To máte tak… Přečtete si například Cosmogirl! a dozvíte se, že v lednu bez maskáčové kšiltovky nemůžete žít. Jakožto „správná rebelka“ (v tomto časopise velmi, velmi hojně užívaný pojem) okamžitě vyrážíte na lov a nevracíte se domů, dokud neobjevíte tu nejnejnej hlavovou pokrývku. Všechno se zdá být OK. Problém nastává, když si pak druhý den ve škole půjčíte od kamarádky Bravogirl, nalistujete příslušnou rubriku a zjišťujete, že maskáčový vzor dávno vyšel z módy. Ocitáte se ve velkém vnitřním rozporu (a jste krásně emo). Kšiltovka samozřejmě padá na dno skříně; přece se neztrapníte a nevylezete z domu v něčem tak příšerném!
„Jak se obléct na rande?“ – další zásadní otázka. Zaláskovaná puberťačka řeší již zmíněné dilema: dračice versus lolitka. Vytahuje patery džíny, dvoje společenské kalhoty, džínovou sukni, několik barevných mini, romantické halenky, svetříky se vzorem i bez, sportovní mikiny, všemožná trička a topy, boty na nízkém podpatku, boty na vysokém podpatku, tenisky,… a to všechno jenom proto, aby to zase naházela zpátky, protože nic není dost úžasné pro tak úžasnou příležitost. Milé rebelky, buďte v klidu. Klukům na vašem oblečení nezáleží, opravdu! Kdybyste jej neměly, vůbec by se nezlobili :-)

A teď mne prosím omluvte, musím končit. V rádiu říkali, že tmavým vlasům odzvonilo, takže si letím koupit odbarvovač – rychle, než někdo uvidí, jak jsem out!

LuckaK
(Lucie Kolínková)
čtvrtek 28. 5. 2009 08:00
Kolínková, Lucie. 2009. Rychle, než někdo uvidí, že jsem out!. Vychytané.cz. [Online] 28. 5. 2009. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2031. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rychle,-nez-nekdo-uvidi,-ze-jsem-out!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 15:11