Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Papa Roach mění support! 7. 6. v Roxy support Dear Supersta

Americká multiplatinová kapela Papa Roach se představí v pražském klubu Roxy již příští neděli. Jako support původně měla vystoupit kapela Buckcherry, aktuálně však Papa Roach oznámili, že místo nich pojedou jako jejich support britští Dear Superstar.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Papa Roach Live!
neděle 7. června 2009 18:00
(konec +- pondělí 8. června 2009 01:00)
Roxy
Praha (CZ)
Přímo z průmyslové džungle anglického Manchesteru pochází rocková parta Dear Superstar, která ve své hudbě ráda mísí své nadšení pro hard rock ve stylu 80. let s ostřím moderního metalu. Na scéně jsou od roku 2004 a už od počátku se šířily nadšené zvěsti o jejich šílených kulervoucích koncertech. Micky Satiar, Smeth, The Minge, Milton Gunns a Amadeus – pětice drzých potetovaných hlasitých vylitců, kteří se na pódiu mění v živé projektily. Se svou nespoutanou kytarovou náloží už projeli celou Británii a většinu Evropy, zahráli si už po boku Bullet for my Valentine, Hanoi Rocks nebo Wednesday13 a zakrátko je i my uvidíme v Praze jako předkapelu slavných drsňáků Papa Roach.

První album si Dear Superstar vydali sami pod názvem „Confessions of a Twisted Mind“ a sklidili díky němu ovace v Metal Hammer, Classic Rock, Rock Sound a dalších důležitých metalových časopisech. Metal Hammer je ve svém článku dokonce prohlásil za nové Motley Crüe!

Svou novou desku „Heartless“ nahráli za pomoci producenta Romeshe Dodangody (Funeral For A Friend, Bullet for my Valentine, The Blackout, Kids in Glass Houses), aby zachytili energii nekonečných koncertních šňůr a zhýralého životního stylu. Deska vyšla na sklonku minulého roku na legendárním nezávislém labelu Demolition/DR2 Records. Dear Superstar se tak stali stájovými kolegy Therapy?, Davida Lee Rotha, Twisted Sister, Wednesday13 nebo Sebastiana Bacha.

Letošní rok začali Dear Superstar více než zdárně – nedávno byla potvrzena jejich účast na známém Download Festivalu a jak už jsme jednou zmínili, jedou také velmi úspěšné turné s americkými Papa Roach. Tuto skutečnost stojí za to opakovat, protože právě s Papa Roach uvidíte manchesterské divochy Dear Superstar i vy. Stačí, když se 7. června vydáte na koncert do pražského klubu Roxy.

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 690,- Kč + poplatky. Links:
www.myspace.com/paparoach
www.paparoach.com
www.dearsuperstar.co.uk
www.myspace.com/dearsuperstar
www.roxy.cz
www.myspace.com/dsmackupromotion
www.dsmacku.com
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 30. 5. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Papa Roach mění support! 7. 6. v Roxy support Dear Supersta. Vychytané.cz. [Online] 30. 5. 2009. [Citace: 20. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2030. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Papa-Roach-meni-support!-7.-6.--v-Roxy-support-Dear-Supersta
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.129.91
Serverový čas: pátek 20. května 2022 08:26