Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chlastáš? Kradeš? Chytnou tě? Ukaž prsa!

"Nejlepší rada", kterou asi můžete dostat, když vás zatknou? Ukaž prsa! Možná tohle jí někdo poradil. Chlap by to měl asi o něco těžší.. ;)
Přidat na Facebook
Jen pár dnů uplynulo od okamžiku, kdy strážníci Městské policie Zlín převezli na kroměřížskou protialkoholní záchytku 40ti letou ženu ze Zlína, aby se s ní v úterý 19. května 2009 setkali opět hned několikrát.

Jedenáct minut po poledni vyjížděla hlídka MP Zlín do prodejny drogerie na sídlišti Jižní Svahy, kde dotyčnou přistihly prodavačky přesně v okamžiku, kdy vyklopila do sebe obsah lahvičky světoznámého produktu francovky Alpa. Dotyčná pochopitelně neměla potřebné prostředky na uhrazení způsobené škody a ani se kvůli svému nezákonnému jednání nijak netrápila.

O hodinu později se s ní strážníci setkali v jednom ze supermarketů v centru města. Tentokrát již pohrdla masážní vodou a její kroky zamířily k regálu s alkoholickými nápoji. V jejích útrobách tak během pár vteřin zmizel půllitr ovocného destilátu. Zatímco běžnému konzumentu alkoholu by takové množství nejspíš přivodilo otravu, na dámě bylo jen obtížně poznat, že nějaký vůbec pozřela.

Další zastávkou bylo opět sídliště Jižní Svahy, tentokrát samoobsluha u I. segmentu, kde do sebe žena přímo na prodejně vyklopila polovinu litrové láhve vína.

Jelikož nebylo pochyb, že po svém propuštění bude dotyčná v krádežích alkoholu pokračovat, přivolali strážníci republikovou policii ke zvážení jejího zajištění. Jenže hodnota přes 4 promile alkoholu v organizmu se ukázala jako překážka jejího bezpečného pobytu v policejní cele a tak na místo zamířil lékař. Ještě do jeho příjezdu se žena strážníkům nečekaně pochlubila nenadálým odhalením těch tělních partií, které si obvykle slušně vychovaná děvčata (většinou - pozn. red.) nechávají jen pro úzký okruh vyvolených. Podnapilé ženě proto byla přiložena pouta, která ale nezabránila tomu, aby od ní strážníci obdrželi nespočet explicitních nabídek k různým druhům sexu.

Přivolaný lékař následně provedl odborné vyšetření jejího zdravotního stavu a konstatoval, že paní je schopna dopravy do protialkoholní záchytné stanice. Hlídka MP Zlín ji proto opět převezla k vystřízlivění do tohoto specializovaného zdravotnického zařízení.

Zdroj: TZ MPZ Pavel Janík
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 20. 5. 2009 11:15
Prachař, Štěpán. 2009. Chlastáš? Kradeš? Chytnou tě? Ukaž prsa!. Vychytané.cz. [Online] 20. 5. 2009. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2007. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chlastas?-Krades?-Chytnou-te?-Ukaz-prsa!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 19:31