Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DnB hvězdy Makoto & MC Deeizm a Marcus Intalex na "HH"!

Největší moravský festival Hradhouse již zvěřejnil obsazení hlavní stage a electro stage/bassline/alternative Jeskyňa a nyní Vám přináší další hvězdná jména, která rozezní divokými rytmy oblíbené drum'n'bassové podium a oblaží přívnice minimalového soundu na již klasické Klika stage.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hradhouse
sobota 8. srpna 2009 21:00
(konec +- neděle 9. srpna 2009 04:00)
Hrad Boskovice
Boskovice (CZ)
Fanoušci zlomených rytmů dostanou tentokrát opravdovou exotickou lahůdku! Na magický festival na hradě v Boskovicích totiž dorazí z Japonska mezinárodní star a dlouholetý oblíbenec LTJ Bukema, producent a DJ Makoto. Jeho fúzi drum'n'bassu, soulu a nu jazzu znají milovníci inteligentního zvuku již řadu let například z kompilací Progression Sessions. Makotův precizní mixing podpoří svým uměním britská MC a zpěvačka Deeizm. Pokud se Vám vloni líbil výkon dvojice LTJ Bukem a MC Conrad, budete letos opět unešení.

Skládat muziku začal v roce 1994, DJingu se věnuje 18 let a jeho doménou je energický drum'n'bass. Řeč je o umělci z Manchesteru, jehož jméno zní Marcus Intalex. Zkušený DJ a producent vyniká mimořádným citem pro groove a při svém setu nenechá jediné nohy v klidu. Vydává u Metalheadz, Revolve:r, Soul:r či 31 records. Není třeba dodávat více.

Dvojici zahraničních hvězd doplní neméně silný domácí line-up: Pán divokého breakbeatu s dechberoucí technikou - mixmaster Sayko, černokněžník X.morph, první dáma domácí jungle scény Katcha tentokrát rovnou se dvěma MCs - zpěvačkou Clarou známou z vystupování s Tata Bojs a zkušenou MC Lindee. Nesmí chybět ani ostřílená DJka IM Cyber a obsazení populární zlomené scény uzavírá DJ Holder.

Minimalovému Klika stanu vloni kraloval Jeff Milligan z Kanady, letos pořadatelé vsázejí na osobnosti z Velké Británie a Rakouska doplněné nejkvalitnějšími jmény z domácí scény. V roli headlinera vystoupí britsko-španělské DJ a producent duo Madzmusic prověřené dlouholetým účinkováním v Londýnských klubech, ale také vystupováním ve Španělsku či několikanásobným hraním v Česku. Jejich doménou je minimal house a techno.

Dvanáctiletá DJská zkušenost provází při vystoupeních rakouského minimalistu jménem Thomas Grün. Vyniká výborným citem pro desky a s oblibou hraje především rychlejší minimal na vídeňský způsob, kterému nechybí ani melodie a pozitivní energie. Kromě DJingu se věnuje také pořádání parties a Vídni představil například Olivera Koletzki, Booka Shade či Tiefschwarz. Znám je také svými exkurzemi do atmosférického drum'n'bassu a dokonce spoluprací s LTJ Bukem.

Klika stage přivítá také minimalový live-act Radioactive_Tunes, podpořený českou DJskou špičkou v zastoupení Subsist, Peter Wünsch, Shala, Ala, Sonja a Mulli. Sečteno a podtrženo, ani letos to nebudou mít příznivci elektronické hudby na festivalu Hradhouse jednoduché. Obsazení účinkujících na všech scénách je totiž mimořádně kvalitní a vyrovnané, takže může snadno nastat problém, které stage dát přednost. Přesto věříme, že si i letošní ročník užijete naplno!

Celý program festivalu Hradhouse 2009 tedy zní:

Semtex stage:
Umek (Si), Marco Bailey (Be), Gregor Tresher (De) , Wehbba (Br), Lucca & Michal Pavlíček LIVE (Cz)
Mekki Martin & Milan Saxo & Jakub Strings LIVE (Cz), Carretero (Esp), Orbith (Cz), Michal Poliak (Cz), Misa Salacova VS Lucca (Cz), Marthen (Cz), EliO (Cz), Marcus Cooper (Cz), Wichitawacs (Sk)

Construct D'n'B stage:
Makoto & MC Deeizm (Jp), Marcus Intalex (Uk), IM Cyber (Cz), Katcha (Cz) & MCs Clara and Lindee
Sayko (Cz), X.morph & Ghnadi LIVE VIOLA (Cz), Holder (Cz)

Klika minimal stage:
Madzmusic (Uk), Thomas Grün (At), Radioactive_Tunes LIVE (Cz), Subsist (Cz), Peter Wünsch (Cz)
Shala (Cz), Ala (Cz), Sonja (Cz), Mulli (Cz)

Jeskyňa stage: (Electro/Bassline/Alternative)
Midi Lidi LIVE (Cz), Ventolin LIVE (Cz), Akkamiau - live audiovisual performance (Cz), To žluté co máte na kalhotkách & VJ Texa LIVE (Cz), ELECTRONIC BITCHES (Cz), Greatest Hits Collective (Cz), dMIT.RY (Cz), Fiju and Yak (Cz), Call Me Radeq, Radeq Brousil (Cz)

Připomínáme, že do 31.5.2009 stále platí prodej levnějších vstupenek, předněji nejakčnější cena je k dispozici na http://www.rave.cz/shop/hradhouse.php!


Zdroj: Hradhouse crew
Mirci
(Miroslav Slovák)
čtvrtek 21. 5. 2009 08:00
Slovák, Miroslav. 2009. DnB hvězdy Makoto & MC Deeizm a Marcus Intalex na "HH"!. Vychytané.cz. [Online] 21. 5. 2009. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2002. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DnB-hvezdy-Makoto-&-MC-Deeizm-a-Marcus-Intalex-na-_HH_!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 19:55