Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Citadela: Další DJs odpovídají..

Taková malá anketka pro DJs, kteří společně s Deadmau5em vystoupí na brněnské Citadele - The Mau5 Story!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela - The Mau5 Story !
sobota 30. května 2009 21:00
(konec +- neděle 31. května 2009 04:00)
Boby Centrum
Brno (CZ)
1. Co máte všichni jako DJs společného, kromě toho, že hrajete na Citadele?
Míša Salačová: Určitě máme společné nadšení pro hudbu a svět kolem ní, dále nás spojuje množství probdělých nocí, naježděných kilometrů nebo početné návštěvy Beatportu či jiných obchodů s hudbou…
Michael Scuberman: Ahoj. Těžko soudit, z těchto djs znám blíže jen dje Jerryho, se kterým nemám společného zřejmě vůbec nic :)
Snad jen kromě lásky k muzice a pořádání akcí, ale to by se dalo asi implementovat i k ostatním jménům.
Keeper: Myslím, že jako Dje nás všechny spojuje hlavně láska k hudbě. Dobrý pocit z toho, když se set povede a víte, že jste lidi bavil…
Golpe: Láska k hudbě, kterou nikdy nepodvedete.

Míša Salačová:

2. Kdo by měl zahrát na další Citadele a proč?
Míša Salačová: Tím, že jsme zabookovali na tento díl Deadmau5e, jsme si nastavili laťku velmi vysoko. Proto se nám jména dalších headlinerů výrazně zužují do menšího výběrů. Mně osobně by se ale líbil Laurent Garnier LIVE.
Michael Scuberman: Pokud se ptáš na headlinera, tak bych to viděl na jména, jako David Guetta, Eric Prydz, Deep Dish. Laťka s Deadmau5em je totiž hódně vysoko.
Keeper: Deadmau5 nasadil laťku celkem vysoko, takže vybrat headlinera pro další Citadelu nebude snadný. Aril Brikha nebo Anthony Rother. Líbí se mi hudba, kterou dělají a moc rád bych naživo slyšel alespoň jednoho z nich. Hlavně Rotherovo live vystoupení je skvělý.
Golpe: Ty jo, to nevím…vždycky jsem chtěl slyšet Deadmuase, když jsem ho tady prošvihl v Roxy…já spíš ten techno svět…a o tom citoška není.

Michael Scuberman:

3. Co je podle tebe budoucností djingu?
Míša Salačová: Nevím přesně, co je budoucností DJingu, ale zrovna včera jsem při pohledu na několik DJských kolegů ve značně podroušeném stavu uvažovala nad tím, co by mělo být budoucností každého DJe: prioritně přežít a nenechat se „semlít“ nástrahami taneční scény.:) A budoucností DJingu? Asi i nadále, jednoznačně, bavit lidi.
Michael Scuberman: Propojení s živými nástroji, vokály…
Keeper: U každého stylu to bude trochu jinak, v oblasti taneční hudby to určitě bude o digitalu, vyvíjení stále nových technologií ať už hardware nebo soft. Třeba u Hip-Hopu jsou a budou ty vinyly stále potřeba. Taky už by mohl konečně přijít digitální formát, který by se rovnal zvuku desky =)
Golpe: Těžko říct, zrovna tu nemám svoji věšteckou kouli. Všechno se modernizuje a jde do digitalizace…už ani to analogové vysílání nemáme. Vše bude mít víc a víc možností, se kterýma zdokonalíme sami sebe. Live hraní má tu pravou budoucnost a všechny ty hračky k tomu…

Steen & Keeper:

4. Jak pečuješ o své vlasy?
Míša Salačová: Jednoduše. Jsem kudrnatá jako pudl, takže mi moc účesů nedrží. A péče? Taky nic moc, teda aspoň na ženskou Umyju, nechám uschnout a jdu (žádný fén, to je ztráta času – akorát v zimě je to horší, to mi občas mokrý vlasy přimrzají k hlavě
Michael Scuberman: :) Tak to mě pobavilo. No, nijak zvlášť, šampón, hřebínek, občas gelík, když jsou lokny velmi nepoddajné :)
Keeper: S tímhle ti Ráďo neporadím, žádnou zvláštní péči jim nevěnuji =)
Golpe: hehehe:D Používám Elseve s mateří kašičkou proti lámavosti vlasů – vyživuje, regeneruje. Kondicionér od stejné značky. Pěnové tužidlo od „Švarczkopf“, aby můj účes vydržel stále pořád svěží a nadýchaný. Paříž, Londýn a můj účes stále drží.

Golpe:

5. Jaké jsou tvé budoucí plány?
Míša Salačová: Moje plány jsou už v dnešní době řekla bych velmi skromné, i když pro mě mají nesmírnou váhu. Netýkají se ani tak hraní, nebo práce, zkrátka jsem se asi dostala do fáze, že mým snem se stalo už něco naprosto jiného, než hrát na nějaké super skvělé party. Konkrétně nebudu prozrazovat, i když věřím, že mnozí asi ví, o čem je řeč…
Michael Scuberman: Pokud myslíš na plány související s hudbou, tak teď tvrdě, skoro každý den několik hodin, pracuji na produkci. Je to prekérka, úplně přestalo vycházet, co se mi nejvíc líbí, takže si to musím dělat sám.
Jak by řekli Němci: Sich selbst besorgen :)
Keeper: V blízké budoucnosti se chci naplno věnovat hudbě, hlavně produkci, na kterou teď nebylo moc času. Rád bych si taky se Steenem zahrál nějaké velké zahraniční party.
Golpe: V poslední době jsem hrozně zabranej do práce, povýšil jsem v jedné vydavatelské firmě na celkem dobrej post, kde přede mnou udělali předchůdci hroznej, ale hroznej bordel, tak to tam chci dat vše se všema dohromady…Jinak plány ohledně parties mám naplánované na léto, které neprozradím a bude to asi pro mnohé překvapením, když vše vyjde tak, jak má…potom jsem dostal další hraní za hranice, na to se těším nejvíc, budu hrát se Steenem a Keeperem ve Slovinsku, potom v Rakousku a v létě v Německu na Nature One.

Zdroj: www.citadela.info
Mirci
(Miroslav Slovák)
středa 20. 5. 2009 08:00
Slovák, Miroslav. 2009. Citadela: Další DJs odpovídají... Vychytané.cz. [Online] 20. 5. 2009. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2000. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Citadela:-Dalsi-DJs-odpovidaji..
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 20:38