Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

First State a Ton TB na Entrance v Roxy už next week

Po několika měsících se opět hlásí o slovo ENTRANCE v Roxy. Tentokrát se plně ponese na vlnách Black Hole Recordings, jednoho z prvních velkých nezávislích vydavatelství, které chrlí do světa samé cenné kousky už od roku 1997.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Entrance
pátek 22. května 2009 22:00
(konec +- sobota 23. května 2009 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Odpovídající je i hvězdné portfolio ve kterém kromě např. Tiësta, Dance Nation, Allure najdete také hosty květnové hosty Entrance s datem 22.5., kterými budou FIRST STATE & Ton TB aka THREE DRIVES z Holandska. Jejich profily a hudební ukázky najdete v tomto článku. Chybět samozřejmě nebude rezident Michael C a pánové Marwin Shamma & Wicc na druhé stagi.
Uvádí Roxy promotion

Links:
www.blackholerecordings.com
www.myspace.com/blackholerecordings
www.myspace.com/firststatemusic
www.myspace.com/threedrives
www.djmichaelc.com

Video:
First State ft Anita Kelsey - Falling (Original mix)


First State Live @ Melkweg, Amsterdam 20-3-2008


Armin van Buuren plays Ton T.B. - Dream Machine (First State Remix) Trance Energy 2009


Black Hole Label Night (Mar 22) - Ton TB Video 1


first state & ton tb // bio


Známé trancové duo First State tvoří mladí Holanďané Ralphie Barendse a Sander van der Waal. Prvního ze zmíněných pánů pro svět objevil před osmi roky DJ Tiësto, který si oblíbil jeho track Massive. Další úspěchy slavil Ralphie pod pseudonymem Midway, zmínit můžeme například tracky Monkey Forest, Amazon nebo Inca, který se objevil na Tiëstově kompilaci Nyana. Sander naopak zpočátku pro svého kamaráda dělal remixy a vydával věci pod pseudonymy Devoid a Sander van Dien.

První společný track nahráli Sander a Ralphie roku 2005. Jmenoval se stejně jako jejich projekt First State a vyšel na značce In Trance We Trust, čili na jedné z divizí Black Hole Recordings. Hned záhy se stal velkým hitem a právě Tiësto jej hrál dlouho předtím, než se jej chytla další velká jména za gramofony. Díky ohlasům, které tato deska přinesla, se Sander a Ralphie rozhodli tvořit spolu i dál, přičemž za svou základnu si zvolili studio v nizozemském Dordrechtu.


Už v létě 2006, kdy na Black Hole vyšel další singl nazvaný Evergreen, dostali chlapci nabídku natočit rovnou celé album. First State se této výzvy nezalekli a nahrávku vydali po roce stráveném pilným produkováním a nazvali ji Time Frame. Na tomto albu najdete skladby různých stylů, které dohromady zní jako promyšlený klubový set. Zpočátku jsou tu klidnější věci, pak First State začínají gradovat atmosféru a končí už takřka techno tracky. To však neznamená, že by fanoušci trancu přišli zkrátka. Tučný trancový zvuk, který First State proslavil, tu vykukuje zpoza každé noty. Sander a Ralphie na něm dokázali zachytit dobu, v níž album vznikalo, a přitom vytvořit dílo, které se může počítat mezi cenné kusy trancové scény.

Ton TB se na hudební scéně pohybuje už od nepaměti. Jeho nejznámější produkční práce spadají pod hlavičku projektu Three Drives, včetně velkých klubových hitů Greece 2000, Sunset On Ibiza, Carrera 2 či Air Traffic. Jeho tracky vyšly vedle Black Hole Recordings také na dalších mezinárodně úspěšných labelech jako Hooj Choons, Xtravaganza, VC Recordings nebo Vandit Records. Ton TB tvoří většinou se svým parťákem Erikem de Koningem pod řadou pseudonymů - Tangled Universe, Legal Traders, Three Drives, Fate Federation…

Ostřílený deejay Ton TB, zkušený z holandských megafestivalů DanceValley, Mysteryland, Sensation Black a Trance Energy, už hrál ve všech známých klubech světa, včetně londýnských podniků Turnmills či Heaven. Jeho track Electronic Malfunction se stal velmi úspěšnou součástí Tiëstova programu Tiësto In Concert a jeho singl Dream Machine (také velice oblíbený u Tiësta) byl ve své době v DJ Magazinu zvolen skladbou měsíce.

First State a Ton TB spojí síly 22. května v pražském klubu Roxy. Tento den zde proběhne speciální pokračování trancové klubovky Entrance, tentokrát zaměřené na label Black Hole Recordings.

Zdroj: TZ Petr Tajčman, Roxy
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 16. 5. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. First State a Ton TB na Entrance v Roxy už next week. Vychytané.cz. [Online] 16. 5. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1987. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/First-State-a-Ton-TB-na-Entrance-v-Roxy-uz-next-week
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.124s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 09:43