Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Poslední pořádná akce tohoto semestru už v úterý v kině!

Přijďte si už v úterý 12. května do Velkého kina užít taky nějakou zábavu! Že se vám ten nápad líbí? Není divu. Tady na vás od 21 hodin čeká večer plný hudby a dobré nálady, kterou vám zajistí účinkující DJs v Electro-house stage, Drum´n´base stage a na venkovní Smoke Hitmix Zone s Oldies a ČSSR MIX. Vstupné 50 korun, zábava až do rána. Ještě předtím mohou zájemci v promítacím sále zhlédnout zfilmovaný muzikál Mamma Mia! za symbolický studentský příspěvek 30 korun. Není proč váhat!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Párty v kině - k čertu se zkouškovým!
úterý 12. května 2009 21:00
(konec +- středa 13. května 2009 04:00)
Velké kino
Zlín (CZ)
A na koho z vystupujících se můžete už teď netrpělivé třást? Teda kromě herců a hereček ve filmu Mamma Mia! za 30 kaček.. ;)

MARCUS COOPER
Jeho hudební styl se vyznačuje prvky Electro House, Progressive Electro, Groovy Techno, Techtrance. V setech rád používá pestré vokály s barevným drivujícím rytmem, který v posluchačích zanechá pocit nekončící energie.
http://www.djmarcuscooper.com/

DJ MAJKL
DJ s řádkou zkušeností i ze spolupráce se známými skupinami jako Tatu, 666 a Karma vám rozproudí krev v žilách v rytmu Electro-house.
http://www.idj.cz/majkl/

DJ MIRCI
Rádi si poslechnete chytlavý Trance a Electro-house? Mirci vám ho představí v plné kráse.
http://www.idj.cz/mirci-/

DJ OMEK
Tento DJ vám ukáže ve svých setech Dustep, Electro, Bassline a Baltimore breaks. Jeho kousky rozhodně stojí za poslech. Přesvědčte se sami!
http://www.myspace.com/omekjungle

DJ RAMIRES
Zaujme a dostane vás do rytmu svými sety ve stylu Atmospheric, Darkstep, Deep, Hardstep, Neurofun, Techstep a samozřejmě Drum´n´base. Lahůdka servírovaná přímo pro vás!
http://www.idj.cz/ramires/

DJ DAEMON
Tento DJ vyrůstal již odmalička v domě plném hudby. Žádný div, že se dal na dráhu vyšlapanou z rytmů, žhavých setů a mixů Breakbeatu, Techhousu, Progressiv, Tribalu, Techna, Drum´n´base, Drumtekku a Junglu.
http://www.idj.cz/daemon/

DJ STYRAX
Řítí se na vás s opravdovou škálou stylů. Které to jsou? Tedy alespoň některé? Electro, Nu rave, Electrohouse, Acid, Electroclash, Breakbeat i Bassline. Chuťovečka!
http://www.idj.cz/styrax/

DJ ANDREE
House, Electro, Progressive Trance? Neskutečný zážitek v podání tohoto DJ, který miluje bavící se dav posluchačů. Zařaďte se mezi ně i vy!
http://www.idj.cz/andree/

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 11. 5. 2009 10:00
Prachař, Štěpán. 2009. Poslední pořádná akce tohoto semestru už v úterý v kině!. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2009. [Citace: 26. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1981. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Posledni-poradna-akce-tohoto-semestru-uz-v-utery-v-kine!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.168.16
Serverový čas: neděle 26. března 2023 15:10