Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

„Nová MIA“ Rye Rye už ve čtvrtek v Lucerně

Hltej poslední info o dnešní akci v pražské Lucerně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Dutty Weekend Special X Shake Your Boombox
čtvrtek 7. května 2009 21:00
(konec +- pátek 8. května 2009 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Pecka “Paper Planes“ od M.I.A. patří bez debaty k nejlepším singlům roku ’08, je dokonce tak velká, že „už“ si jí dokonce všimli i v domácích hitparádách. Nejblíže se v Čechách M.I.A. dostanete tenhle čtvrtek, kdy do Lucerna Music Baru přijíždí její sedmnáctiletá kámoška Rye Rye – hostovala v remixu “Paper Planes“, objela s M.I.A. svět na obřím turné, má jí i ve svém nejnovějším singlu - “Bang“, ke kterému nedávno natáčela v Londýně video. Zbytek světa už si M.I.A. všimnul dávno, proto už jí u nás s velkou pravděpodobností nikdy neuvidíme, nenechte si ujít Rye Rye - další fenomén, který tohle podle všeho teprve čeká.

Naladit se můžete buď při čtení článku o Rye Rye v aktuálním čísle časopisu Electronic Beats, při čtení jejího profilového článku na Cream.cz (http://www.cream.cz/?novinka=kdo-je-vlastne-rye-ryea-wassup-wassup) nebo při sledování těchto live videí. Za mladou Rye Rye mluví nejen to, jak nakládá na mikrofonu, ale i co umí se svým pozadím, wau.

Rye Rye – “Bang“ a “Paper Planes“ live


Rye Rye – Mad Decent block party


Rye Rye – “Bang“ live


Rye Rye to ale nekončí, nýbrž teprve pořádně začíná. Svoje nádobíčko si totiž rozbalí i Mumdance, producent, remixer a DJ, který svému stylu říká global bass, a jeho sub bassové frekvence obdivuje i Andre, protože mu bručí tak, že vám to na vnitřnostech nadělá uzly. Jestli jste přemýšleli o tom, že se stanete slavným producentem, protože remixovat umí každej vůl, když si přečtete seznam „klientů“, co oslovili o remix jeho, možná zjistíte, že je to trochu jinak a bude se vám chtít udělat si uzly i na prstech a spolknout klávesnici. O zremixování Santogold ho poprosil samotný Diplo a předělával i spoustu dalších: Evil Nine, Black Lips, DJ Mujava a jeho “Township Funk“, Radioclit, Daedelus, Pop Levi, The Whip… A spolu s Mumdancem vyskočí na pódium i tasmánský čert grime scény Jammer aka Murkleman a říkat, že je jedinečný, že umí vybouchnout a že jediná konkurence jeho energii a velikosti jeho pusy je Busta Rhymes, je doufám navíc, protože už to dávno víte a proto budete střílet do vzduchu okolo špuntu v první brázdě.

Mumdance & Jammer live


A pro milovníky termínů „Džegr“, „touš“, „kotouč“, „orazítkoval tyč“, „vsítil“ nebo snad „přepište dějiny“ dobrá zpráva – čtvrtfinálový zápas mistrovství světa v hokeji mezi Českem a Švédskem vám ve čtvrteční párty jízdě nebrání. Můžete ho buď sledovat téměř na místě - na plátně v restauraci Lucerna hned vedle Lucerna Music Baru nebo dorazit po něm a o hlavní body programu stejně nepřijdete.

Dutty Weekend Special X Shake Your Boombox
7.5.’09, Lucerna Music Bar

21:00 – 00:00 DJ Quime vs DJ Tuco /Meanbucket.net, UK/Praha/
00:00 – 01:00 RYE RYE /Baltimore, USA/
01:00 – 02:00 MUMDANCE /Vice, London, UK/ & JAMMER aka MURKLE MAN /Dirtee Stank, London, UK/
02:00 – 04:00 DJ TVYKS /Plastique, CZ/


Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 7. 5. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. „Nová MIA“ Rye Rye už ve čtvrtek v Lucerně. Vychytané.cz. [Online] 7. 5. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1974. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/„Nova-MIA“-Rye-Rye-uz-ve-ctvrtek-v-Lucerne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 23:51