Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Holky, víte kdo je černý hřebec? No přece DJ Black Jesus!

Residentní dj akce FTS – kdo to je? Dobře známý ostřílený zlínskýmí ženami černý DJ Black Jesus ! Zopakujme si udaje o tomto hřebci..! DJ BLACK JESUS
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FTS Triple Black Attack
čtvrtek 7. května 2009 21:00
(konec +- pátek 8. května 2009 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Dj Black Jesus aka Daniel A.P. Morgan je producentem – promoterem – djeme – remixerem a je respektován a patří mezi nejlepší RnB a Hip-Hop dje!
Jeho dj nick mu byl přisouzen respektovaným časopisem All Stars UK Magazine! Více než 10 let profi djingu a produkce ho dovedla k vlastnímu labelu Soulcrew Music Factory!

Má vlastní rádiovou PA show na londýnské Vibe Radio Station! Narozen v Africe (Ghana), kdy se přestěhoval ve 12 letech do Velké Británie do Londýna.

Soutěžilo se o 5x vstup zdarma na excluzivní RnB Party Fuck the School se 3mi Black DJs z Anglie!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Již v tomto brzkém věku se začal věnovat muzice a djingu. Jako chlapec byl také členem taneční skupiny Gold Coast v západním Londýně! Sám o sobě říká,že je velmi přátelským člověkem, otevřený a odvázaný showman. Organizuje se svým Soulcrew týmem se základnou v Londýně a pobočkami v Praze a Berlíně mnoho akcí, produkcí a bookingů zaměřených na RnB, HipHop, Reggae apod. V Česku má za sebou Soulcrew 5 let residencí v pražských klubech Karlovy Lázně, Celnice, Duplex, Hany Bany, Mecca. Organizuje českou Miss RnB, Rap King Event a spoluorganizuje akci Tanečník Roku jako oficiální dj a promoter této show.

Spolupracuje se zajímavými umělci jako:
George Michael (25Live Concert), Dante 7 (LA, California – tanečník a choreograf Justina Timberlake a Miss Elliot), Gus Bembery (LA, California – jeden z nejvíce celosvětově respektovaných hip-hop tanečních instruktorů), Panjabi MC, Vanila Ice, Dj Tomekk, Tim Westwood (MTV Base), Snap, Sammer Issa, Yemi AD….Podrobnosti o DJích, videa a soutěžích k party sledujte na Vychytane.cz a
Facebooku (http://www.facebook.com/event.php?eid=90837122052&ref=ts) !

Vstupné: 60,-
majkl
(Michal Gaja)
středa 6. 5. 2009 08:00
Gaja, Michal. 2009. Holky, víte kdo je černý hřebec? No přece DJ Black Jesus!. Vychytané.cz. [Online] 6. 5. 2009. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1969. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Holky,-vite-kdo-je-cerny-hrebec?-No-prece-DJ-Black-Jesus!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:26