Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Method Man, B.o.B., Blu & Exile, Fallacy a další posílí HHK

Hip Hop Kemp, který letos proběhne od 20. do 22. srpna, pro své návštěvníky přichystal další horká jména. Method Man, B.o.B., Blu & Exile, Fallacy, Cymarshall Law a Opak s Nenapravitelným Deckem.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP KEMP 2009
čtvrtek 20. srpna 2009 12:00
(konec +- neděle 23. srpna 2009 00:00)
Letiště Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Method Man na Kempu ještě nebyl. Vystupovali tam členové Wu-Tang Clanu, Methův parťák Redman, ale M.E.T.H.O.D. ještě neměl to štěstí se v Hradci představit. Kdybychom počítali i jeho desky vydané s Redmanem, vyšlo by nám číslo šest. Šest krutých alb. Přidušená flow, výraz flegmatika, kterého nerozhodí ani pandemie prasečí chřipky a navrch nekompromisní přednes. Až se rozjede všemi známé „Hey, you, get off my cloud You don't know me and you don't know my style“, budete rádi, že jste se tohoto rapového svátku zúčastnili.

B.o.B. to „roztrhl“ peckou „I’ll Be In The Sky“ a na pořádné „problémy“ si zadělal hymnou „Lonely People“, když bez skrupulí vysamploval melodii „All The Lonely People“ od Beatles a k tomu si přibral jejich refrén. Jeho debutové album „The Adventures of B.o.B“ by mělo vyjít letos a snad se ho dočkáme ještě před zahájením festivalu. A když se tak nestane, stále tu je několik jeho kvalitních mixtapů, které si můžete stáhnout na B.o.B.‘s MySpace

Blu & Exile. Rapper a producent. Toto kalifornské duo undergroundovou scénu svým debutem „Below The Heavens“, který sice vyšel dva roky zpátky, ale je stále předmětem diskusí na téma: „Jsou Blu & Exile jedni ze zachránců underground rapu?“ Přesvědčte se na letošním Hip Hop Kempu.

Fallacy přijede z UK kvůli těm, kteří milují electro říznuté s dubstepem a housem. Falz to řeže od roku 1993, kdy se jako čtrnáctiletý londýnský harant chopil mikrofonu. Po vydání alba „Blackmarket Boy“ (2003) se Fallacy na nějakou dobu vytratil. V polovině minulého roku se však vrátil a chystá další ujeté garage věci. Falz spolupracoval se špičkou UK scény. Na Hip Hop Kempu zjistíte, jak to s ním vlastně je.

Cymarshall Law má – stejně jako Fallacy – kořeny v Anglii. Jinak se od Fallacyho liší ve všem ostatním. Cymarshall patří mezi rappery, kteří chtějí, abyste jejich texty poslouchali a přemýšleli nad nimi. To samozřejmě neznamená, že to podají jako epitaf. Cymarshall vám vštípí svoje názory prostřednictvím tvrdého rapu a rýmů, které hoří a trhají orgány. Ne nadarmo si ho všiml label Rawkus. Jeho album „Hip Hop In The Soul“, kompletně produkované Mr. Joekerem je prvním důležitým Cymarshallovým přínosem pro americký rap. Názor na desku si udělejte prostřednictvím jeho MySpace. A pokud stále nevěříte jeho schopnostem, kontrolujte YouTube linky pod článkem.

Posledními jmény jsou slovenští Opak, Nenapravitelné Decko & Groovin Heads band aneb polovina bratislavských A.M.O., člen Projektu 22 a funková instrumentální skupina.

Se jmény ještě nekončíme, vše se dozvíte v pravý čas. Sledujte www.hiphopkemp.cz

Takto byl zachycen Methodman před necelým měsícem v centru Prahy.Současný LINE-UP:


Method Man /USA/
La Coka Nostra (ILL Bill, Everlast aka Mr.White, Danny Boy, DJ Lethal - House Of Pain, Slaine, Big Left) /USA/
Lady Sovereign /UK/
Termanology /USA/
B.o.B. /USA/
Blu & Exile /USA/
Fallacy /UK/
Reks + Soul Theory & DJ DBefekt /USA/Fr/
Cymarshall Law /USA/
Kontrafakt /SK/
Vladimir 518 + Hugo Toxxx & DJ Trafik /CZ/
Indy & Wich + LA4 /CZ/
Moja Reč /SK/
PIO Squad /CZ/
Vec /SK/
Opak + Nenapravitelné Decko & Groovin Heads band /SK/

Fred
(Fred Durst)
středa 6. 5. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Method Man, B.o.B., Blu & Exile, Fallacy a další posílí HHK . Vychytané.cz. [Online] 6. 5. 2009. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1965. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Method-Man,-B.o.B.,-Blu-&-Exile,-Fallacy-a-dalsi-posili-HHK-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 19:20