Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vsetínský WarmUp Creamfields představuje: Dj 911

Na oficiální zahřívačce největšího českého festivalu Creamfields Central Europe zahraje svůj set klenot vsetínské taneční scény, Dj 911.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CREAMFIELDS Warm Up
pátek 15. května 2009 21:00
(konec +- sobota 16. května 2009 04:00)
L. A. Club
Vsetín (CZ)
Soutěžilo se o original nové CD DJ Lucca: Reformation + Volný vstup na Vsetínský Warm Up pro jednoho, pro další 4 je připraven VIP vstup na vsetínský Warm Up Creamfields, který proběhne 15/5 ve Vsetínském Besedním Domě. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Dj 911 vlastním jménem Petr Hambálek se o taneční hudbu zajímá už přes 10 let.Začínal asi jako všichni kolem jezděním po akcích tipu Orion hall, Citadela, Love Parade apod. S přibívajícími akcemi si víc a víc uvědomoval, že za pultem je to tvořivější než před ním. Zatím jen teorizuje, vyčkává..

V Roce 2001 odléta za prací do Ameriky, kde si vydělává na své první profesionální gramofony a mix. Celý pobyt v USA se věnuje hraní a vypilovává, co se dá. Navštěvuje tam místní kluby a nabírá inspiraci ke svému hraní. Místní Chicagský sound se mu ze všech stylů zamlouvá nejvíce a taky podle toho volí výběr desek. Je nadšený z jak pravého a nefalšovaného chicagského techna, tak i z rychlejšího house, které vládne Amerikou. V roce 2003 se vrací do Čech už jako zběhlý Dj, s vyjmečným talentem a citem pro mix.

V téže roce taky dostává první nabídky hraní zde v Česku. Setkává se s nebývalým úspěchem a tem je taky jeho hnací motor k cestě vzhůru V roce 2004 po mnoha hraní v jeho rodném zlínském kraji se stává mimojiné rezidentem nejleppší klubové noci v kraji TermX. Dj 911 nemá vyhraněný styl hraní...vyžívá se jak v hutném technu, vokálním house, tak i v našláplém DnB.

Je pravda, že do každého hraní dává veškerou energii a na výsledku to jde poznat tím, že ať je jeho set v jakémkoliv stylu, tak je vždy originální, energický a zábavný! Za svou éru hraní si zahral po boku s takovýma hvězdama jako jsou : Lucca, Michal Poliak, Lucasch, Chris Sadler, Marcus Cooper, Orbith, Jerry, Tommy Rogers-Peet, Eddie, ... Jak je již zmíněno, Dj 911 je ve stylech promiskuitní, takže pro něj není problém zahrát i více stylů a to vše s brilantním citem pro výběr desek a mix. Hraje na gramofonech Technics a CD přehrávačích Pioneer 1000.

Dj 911 je to nejlepší co, vsetínská taneční scéna za poslední roky objevila. Jeho DJské umění máte možnost posoudit už v pátek 15.května ve Vsetínském Besedním Domě, diskotéce Besedance, na party z TermX dílny- Creamfields Central Europe Warm Up.Hondzix
(Jan Přikryl)
čtvrtek 7. 5. 2009 08:00
Přikryl, Jan . 2009. Vsetínský WarmUp Creamfields představuje: Dj 911. Vychytané.cz. [Online] 7. 5. 2009. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1959. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vsetinsky-WarmUp-Creamfields-predstavuje:-Dj-911
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.156s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.129.52
Serverový čas: sobota 10. června 2023 05:24