Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Slovensko si žádá zlínské DJs !

Novým reprezentantem zlínské klubové scény na Slovensku se stal mladý, ovšem ne nezkušený Dj Ed Vance, kterého jistě znáte ať už jako rezidenta zlínského klubu Metro tak i kroměřížských mejdanů Movin´ Outset.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ELECTRA – Devilish Night Event
pátek 8. května 2009 21:00
(konec +- sobota 9. května 2009 02:00)
Backstage
Žilina (SK)
Tento zlínský DJ zavítá do Backstage. Že jste nikdy nebyli v Backstage? Mnozí z Vás si pod tímto slovem představí zákulisí na nějakém festivalu, nebo prostě zákulisí, kde se před, během a po akci občerstují DJové :) Skutečně to tak je, ovšem v tomhle případě se jedná o Backstage s velkým „B“ a tudíž jde o název cocktail baru v Žilině.

Již tento pátek 8.5.2009 zde proběhne další ze série rezidentních nocí DJane Lady Witch s názvem ELECTRA – Devilish Night Event. Již podle názvu je zřejmý hudební styl (electro), který bude pro celý večer stěžejním, ale jistě ne jediným.

Dj Ed Vance se představí v setu složeném převážně z progresivnějších a více undergroundových tracků, které jsou ovšem v Backstage velmi oblíbeným stylem, jak na poslech, tak i pro tanec vášnivých příznivců kvalitní taneční hudby.

Djane Lady Witch, která se mám ve Zlíně již představila a to na akci Playa Ostrava – Special (Stodolní Edition), pořádá tento svůj večírek již po několikáté a vždy si pečlivě vybírá doprovod v podobě kvalitního DJe, se kterým rozproudí krev nejen návšťěvníkům,ale také personálu, který je zde profesionálně vyškolen a tudíž se na drinky opravdu nečeká;)

Set DJ EdVance ke stažení: zde.
EdVance
(Jakub Vyoral)
čtvrtek 7. 5. 2009 09:00
Vyoral, Jakub . 2009. Slovensko si žádá zlínské DJs !. Vychytané.cz. [Online] 7. 5. 2009. [Citace: 25. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1958. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Slovensko-si-zada-zlinske-DJs-!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.232.62.64
Serverový čas: sobota 25. března 2023 02:11