Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

S.S.D. - Spojení nenavázáno

Neboli.. Pionýři, pionýři, zkrvavené děti..
Přidat na Facebook
Tentokrát se chtěli vytáhnout naši ruští sousedi. Poslali nám do kin svůj výtvor, bohužel distributoři si zase pohráli. Protože S.S.D znamená ve zkratce „smrt sovětským dětem.“ Jako název by to bylo celkem výstižnější. Nechápu proč spojení nenavázáno? O UFO se nikdo ani slůvkem nezmínil. :D

Takže zpátky do příběhu. Deset mladých rusů se chce zúčastnit televizní reality show, výhra je jeden milion rublů. Jsou odvedeni do opuštěného kdysi dávno pionýrského tábora. Jedna z účastnic si myslí, že je to vězení.., docela prekérní situace. Pak se za nimi zavře na několik západů brána, jsou jim odebrány telefony a naopak dostanou mikrofony.

Soutěží je má provádět zasloužilá moderátorka, která má o všem udělaný svůj obrázek. Hráči jsou totiž ze všech možných vrstev, s různými zájmy, problémy a příběhy. Víc jsou charakterově vymodelovaní kluci, ženský až na dvě krásky jsou si docela podobné.

Hra začíná. Po pár minutách padne první účastník k zemi se šípem v hlavě. Z megafonů se ozve strašidelný hlas, který si začne určovat pravidla hry, tentokráte o holý život. Nikdo z nich netuší, že před cca dvaceti lety v tomto táboře došlo k brutálním vraždám.

Bu bu a ještě jednou bu bu bu. I když začátek vypadá docela slibně, pak se to veze v jednom duchu, škoda, byl by to docela fajn zážitek. Pocítíte tak trochu inspiraci ze série Saw, tajemný hlas, chlap s maskou, lidi zavřený jak morčata v akváriu a nakonec protivná otázka, kdo umře první, aby si ostatní zachránili krk.

Zajímavé jsou strašidelné příběhy, podle kterých se postupně umírá, aneb ruské lidové. Nevím, asi bych svým prckům před spaním nevykládala, jak tatínek nechá svou dceru sežrat psy. Děti by mi asi lozily po stropě. Co jsem trochu nepochytila je konec příběhu, pro někoho šokující, pro mě trošku zprzněný.Horor / Thriller
Rusko, 2008, 110 min


Režie: Vadim Šmelev
Hrají: Anfisa Čechova, Dmitrij Kubasov, Vadim Šmelev

joslin
(Petra Hrabalová)
středa 6. 5. 2009 08:00
Hrabalová, Petra. 2009. S.S.D. - Spojení nenavázáno. Vychytané.cz. [Online] 6. 5. 2009. [Citace: 25. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1954. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/S.S.D.---Spojeni-nenavazano
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.232.62.64
Serverový čas: sobota 25. března 2023 01:47