Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V sobotu 9. května další opera - poslední v této sezóně!

V sobotu 9. května 2009 v 18.15 hodin se můžete naposledy v této sezóně setkat s nezapomenutelným uměleckým zážitkem přímo ve Velkém kině.
Přidat na Facebook
V přímém přenosu z Metropolitní opery v New Yorku máte možnost zhlédnout operu Gioacchina Rossiniho LA CENERENTOLA (Popelka).

Gioacchino Rossini | LA CENERENTOLA (Popelka)


Ještě nevychladl její triumfální debut v MET v sezóně 2007/2008 - Rosina v Lazebníku sevillském - a uhrančivá severská kráska Elīna Garanča (která před rokem při svém recitálu v Praze nadchla i české publikum) vystoupí v dalším Rossinim. Tento koloraturní kouzelník zhudebnil známý Popelčin příběh v duchu italského bel canta. Popelčiným princem je Lawrence Brownlee. Skvěle se na jevišti doplňují barytonista Alessandro Corbelli a basbarytonista John Relyea.


Účinkují: Elīna Garanča (Angelina), Lawrence Brownlee (Don Ramiro), Simone Alberghini (Dandini), Alessandro Corbelli (Don Magnifico), John Relyea (Alidoro) a další
Dirigent: Maurizio Benini
Režie: Cesare Lievi
Nastudováno v italském jazyce s českými titulky

Využijte této mimořádné možnosti a přijměte pozvání na operu do Velkého kina ve Zlíně. Cena vstupenky je 300 Kč a můžete ji zakoupit v předprodeji v pokladně Velkého kina nebo v Centrálním předprodeji vstupenek ve Velkém kině. Telefonické rezervace vyzvedněte, prosím, nejpozději do 7. května 2009.

Připravujeme:
Kromě posledního přímého přenosu Metropolitní opery v této sezóně, Vás chceme informovat o dalším připravovaném vysoce uměleckém přímém přenosu. Tentokrát se jedná o přenos divadelního představení Faidra od Jeana Rancina s oskarovou herečkou Dame Helen Mirren v hlavni roli. Představení se odehraje v britském Národním divadle na londýnském Southbanku ve čtvrtek 25. června od 19:30 hodin a my Vám ho nabízíme ve stejném čase ve Velkém kině ve Zlíně.

Další připravovanou lahůdkou je promítání opery La Bohème, která je více než sto let jedním ze stěžejních děl italských divadel. Patří také mezi nejhranější opery ve světě. Ve zlínských kinech Golden Apple Cinema (multikino, Velké kino a kino Květen v Malenovicích) ji postupně uvedeme v termínu od 21.5. do 27.5.2009.

Zdroj: TZ Velké kino
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 6. 5. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. V sobotu 9. května další opera - poslední v této sezóně!. Vychytané.cz. [Online] 6. 5. 2009. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1949. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V-sobotu-9.-kvetna-dalsi-opera---posledni-v-teto-sezone!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.121s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 20:17