Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Wu-Tang sága pokračuje, 4.6. bude v LMB Ghostface Killah!

Vypusť netopýra, naraž do čela beranici a na krk navlíkni rodinnou klenotnici, do Lucerna Music Baru se 4. června přiřítí Ghostface Killah z Wu-Tang Clanu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce

čtvrtek 1. ledna 1970 01:00
(konec +- čtvrtek 1. ledna 1970 01:00)

()
Šílenec, to je asi slovo, které milovníka komiksu a rapu - Tony Starkse vystihuje nejlépe. Už od chvíle, co ODB v “Protect Ya Neck“ předvedl, jak dlouho udrží dech, když řval: „Introducing the Ghostface Kilaaaaaaaaaaaaaaaah“, Method Man ho na desce “Enter The Wu-Tang (36 Chambers)“ tajemně popisoval: „Ghostface Killah, he’s on some: now you see me, now you don’t“, už od dob, co v klipu “M.E.T.H.O.D.M.A.N.“ pobíhal v prapodivný kožený masce, jako by měl obličej znetvořenej jako komparzista z horroru, kterýho opravdu polili kyselinou, bylo jasný, že tenhle MC je vážně jinej, než všichni ostatní. Než se ale mohl naplno projevit, dost to trvalo. Šel na to postupně a pomalu, když v roce ’96 vydával svoje první sólo “Ironman“ a v hierarchii Clanu se tak zařadil za všechny co dostali přednost – RZA (ten šéfoval i bez sólo LP), Method Man (’94), GZA/Genius (’95) a Raekwon The Chef (‘95) a v pohodě si vegetil v jejich stínu. Pro Clan to ale od druhé společné desky “Wu-Tang Forever“ jelo už jen z kopce a ani jeho největším ikonám už se nikdy nepovedlo pořádně chytit dech a tehdy nastupuje do čela Pretty Toney a už v tom čele zůstává.

Vytřeštěný oči, jen vypadnout z důlků, zmatené texty, co nedávají smysl ani po stém poslechu a můžou stejně tak znamenat životní pravdu o celém světě jako to můžou být náhodné shluky slov, co vám denně chodí jako spam, naléhavý, procítěný ukňouraný rap plný emocí, kterýmu neutečete, tuna stylu a 36 kilo zlata, co vleče jako svůj úděl podobně jako Atlas nosí nebeskou klenbu… Zatímco se zbytek Wu-Tang Clanu mění na blednoucí plakát v dětském pokoji, co se nestrhne ze zdi jen díky koňské dávce nostalgie, kterou vyvolává, je GFK stále aktuální. Má na kontě 7 sólo alb (“Ironman“, “Supreme Clientele“, “Bulletproof Wallets“, “The Pretty Toney Album“, “Fishscale“, “More Fish“, “The Big Doe Rehab“) a snad jen s výjimkou uspěchaného alba “Bulletproof Wallets“ je Ghost jistota solidního umístění v hitparádě, stejně jako rozplývajících se recenzentů. Miluje ho underground, který si vysnil jeho společnou komiksovou desku s dalším úchylem v masce – MF DOOMem (o albu “Swift & Changeable“ si dávají zdát vlhké sny od roku ’06), miluje ho mainstream, který si ujíždí na jeho spolupráci s lidmi jako Missy Elliott, miluje ho největší hiphopový label na světě Def Jam, který ho k sobě upsal v roce ’03, i když mu na čas zkrátil jméno, miluje ho i Jay-Z, který ho za svého prezidentování na Def Jamu donutil vydat dvě alba během jediného roku (’06), miluje ho true school za pecky jako “Be Easy“ s Pete Rockem nebo “Run“ s Jadakissem nebo za to, jak dokáže bez kompromisů zdissovat sračky alá “Laffy Taffy“…

Ghostface Killah je prostě král rapu, co drží nad vodou nejkultovnější kapelu historie hiphopu a 4.6. přijede svrchovaně kralovat do Lucerna Music Baru. Masky, řetězy, župany, du ragy, bandany, neprůstřelný šrajtofle, wallabees místo sneakers nebo Timberlandů a DVD “Mystery Of Chessboxin“ i plastovou zmenšeninu Ghostface na podpis ssebou. Bude to velký.


Ironman Boombox
GHOSTFACE KILLAH aka Tony Starks aka Pretty Toney (Wu-Tang Clan) /USA/
DJ Tuco aka Gianni Locali /UK, Praha/
DJ Kato aka DZA /Prago Union/
DJ Hanz-Fu aka Mstitel s píšťalou
4.6. ‘09, Lucerna Music Bar, Praha

Vstupenky jsou k mání za 450,- Kč v předprodejní síti Ticketportal, Ticket Pro a Ticket Stream, v Lucerna Music Baru a v hip hop shopu Rapublic. Na místě budou k mání za 550,- Kč. VIP lístky a tedy lemtání Havany zdarma celou noc v množství omezeném jen objevem vašeho žaludku vás přijde na 800,- Kč.

Více info: www.myspace.com/boomboxcz


Wu-Tang Clan – “Protect Ya Neck“Ghostface Killah ft. Raekwon – “Motherless Child“Ghostface Killah – “Daytona 500“Ghostface Killah – “Camay“Ghostface Killah – “Cobra Clutch“


Fred
(Fred Durst)
pátek 1. 5. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Wu-Tang sága pokračuje, 4.6. bude v LMB Ghostface Killah!. Vychytané.cz. [Online] 1. 5. 2009. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1944. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Wu-Tang-saga-pokracuje,-4.6.-bude-v-LMB-Ghostface-Killah!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 08:03