Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MC Henry D z United Flavour na FTS party!

Velmi speciální host – o kom, o čem? O umělci, MC Henry D ! Tak prosím! Jdeme na to! Bio-fotky-videa!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FTS Triple Black Attack
čtvrtek 7. května 2009 21:00
(konec +- pátek 8. května 2009 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Aktuálně probíhají závěrečné studiové práce na sólovém albu rapera Henryho D, jehož vydání je naplánováno na sklonku jara a léta tohoto roku u labelu SubPub Records. Ještě před vydáním desky bude vyslán do světa první singl, který bude zařazen na playlisty tuzemských rádií a také poskytnut k volnému stažení na partnerských serverech a webových stránkách interpreta.

Soutěžilo se o 5x vstup zdarma na excluzivní RnB Party Fuck the School se 3mi Black DJs z Anglie!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Na zatím ještě nepojmenovaném albu se průběžně pracuje již od roku 2007. Produkce desky se ujal Henryho dlouhodobý spolupracovník Djei, basista a producent skupiny United Flavour, který připravoval a nahrával album spolu s přizvanými hudebníky a hosty ve Flavour studiu a Roots Survival studiu.

Momentálně se pilně pracuje na mixu patnácti písní, který probíhá v pražském kultovním studiu Jižák u Tomáše Sochůrka aka Etiena. Připravovanou desku Henryho D okořenila svou účastí spousta pozvaných raperů a zpěváků, s kterými se raper setkával většinou při práci na dřívějších společných projektech. Můžeme se těšit na přísný a nekompromisní flow raperů Huga Toxxxe a Derricka Wilsona, energický toasting Carmen z United Flavour, duo zpěváků původem z Martiniku King Kalabashe a Barona Blacka aka Big Famili a soulový hlas německého MC Ucee, zpěváka kapely King Banana.

Většina tracků z desky se může pyšnit tučným hip hopovým beatem, ale našlo se místo i pro lehce lyrické záležitosti, v jedné skladbě dokonce podpořené dětským sborem. Předzvěstí kvalitní a originální nahrávky je také stylová rozmanitost, kdy se hip hop mísí jednou s r’n’b, podruhé zas se soulem a také pestrost přizvaných hostů a spolupracovníků. Na obzoru se rýsuje album zajímavé nejenom pro zaryté hiphopové fans, ale pro každého, kdo kdy přičuchl k černé muzice. Ostatně brzy budete mít možnost ochutnat první kousek a sami posoudit…Henry D biografie
Henry D se narodil v Zambii (jižní Afrika) a již od útlého dětství se věnoval hudbě. V jedenácti letech se začal učit na kytaru a nedlouho poté již skládal vlastní písně. Do České republiky zavítal Henry D poprvé před více jak dvaceti lety v touze studovat na vysoké škole. Po získání inženýrského titulu na Zemědělské univerzitě v Praze se rozhodl usadit v Evropě a zkusit štěstí v hudební branži.

V roce 1996 založil spolu s kytaristou Vojtěchem Peřinou funky-rap skupinu Forbidden Fruit, která si za čtyři roky své existence vydobyla na české hudební scéně silné jméno a dokázala zaplnit kluby po celé České republice. Současně s působením ve Forbidden Fruit spolupracoval raper s dalšími kapelami např. Grass Craft, Takin’ Off, Space Junkie, Tony’s Blues Band. Za svou hudební kariéru se Henrymu D také podařilo otevírat show světovým hvězdám jako jsou Method Man, GZA, Kelis, Pharcyde, Carl Cox, Africa Islam a další.

V roce 1998 se Henry D seznámil s multiinstrumentalistou a producentem Djeiem a nedlouho na to začali společně pracovat na různých hudebních projektech (Hermakuti) a ve vzájemné spolupráci pokračují dodnes. Henry D také často vystupuje s Djeiovou skupinou United Flavour a podílel se jako host na nahrávání jejich debutového alba Unity.

Videa:Podrobnosti o DJích, videa a soutěžích k party sledujte na Vychytane.cz a
Facebooku

Vstupné: holky 70,- / kluci 90,-

FTS Team
majkl
(Michal Gaja)
sobota 2. 5. 2009 08:00
Gaja, Michal. 2009. MC Henry D z United Flavour na FTS party!. Vychytané.cz. [Online] 2. 5. 2009. [Citace: 25. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1942. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MC-Henry-D-z-United-Flavour-na-FTS-party!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.232.62.64
Serverový čas: sobota 25. března 2023 01:56