Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Michal Pešina dneska večer v Áčku!

Ve zbrusu novém konceptu lechtivých Movie parties se dneska večer (30.04.09) ve zlínském Musiclandu představí brněnský DJ – Michal Pešina! A co nás vlastně celý večer čeká? Zde je přehled specialit!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Movie Spring Party
čtvrtek 30. dubna 2009 21:00
(konec +- pátek 1. května 2009 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Speciality první Movie akce:
- 2x Topless Go-Go (pro ty co neví, tak to jsou tanečnice, které na vás vypustí k obdivu svoje kůzlátka )
- 50 x Spring Koktejl pro slečny !
- 50 x lístek do kina od GA Cinema pro vylosované !
- 50 x CD mix Michala Pešiny
- Filmové dekorace
- Rozverná jarní nálada

Hlavní host Movie Spring Party je mladý, ale ostřílený Dj Michal Pešina (www.djmichalpesina.eu)! Svoji domovskou základnu má v Brně v top klubu 7.Nebe!Michal Pesina – houseový DJ, remixér a úspěšný manager klubu.
Tyto 3 výrazy nejlépe charakterizují působení tohoto člověka na české taneční scéně.
Již pátým rokem brázdí Michal Pešina české kluby se svým podáním moderní house music a electro-house. Během této doby zaznamenal mnoho úspěchů a řadí se tak k nejrychleji rostoucím DJům a největším talentům, které v našich klubech můžete potkat. S jeho jménem je nejčastěji spojován neopakovatelný cit pro výběr skladeb a kvalitní skladba setů. V současné době je tento DJ rezidentem brněnského klubu 7.nebe a nově otevřeného klubu Dalmatin v Olomouci, nejlepší klubové tranceové party E-motion a několikrát měsíčně hrává také v pražském Duplexu. Potkat jej mimo tyto kluby můžete pravidelně také v dalších vyhlášených klubech po celé ČR – UnicoMe v Teplicích, Mecca v Praze, PH+ v Plzni, Bunkr klub ve Vsetíně a spoustě dalších. Od roku 2009 je oficiálním after-party DJem halových akcí Apokalypsa a Citadela.

Michal si mnoho z tracků, které hraje, sám re-edituje a v nejbližší době se kromě remixů chystá také k vlastní produkci.

Jak již bylo zmíněno na začátku, příprava kvalitních akcí, péče o vybrané DJe našeho klubu a komunikace s médii je další z jeho domén. Obliba klubu 7.nebe a úspěchy v prestižní anketě O2 Dance Awards jsou jasným důkazem dobře odvedené práce.Bez pochyb to na akci ve Zlíně rozhýbe spolu s dalším hostem, kterým je Marcus Cooper a odborně dohlídne, aby vše bylo pořádně divoké, skvělý Majkl!

Start party 21h. Konec party … ?
Vstupné = srandovních 50,- kč !

Movie team
majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 30. 4. 2009 08:00
Gaja, Michal. 2009. Michal Pešina dneska večer v Áčku!. Vychytané.cz. [Online] 30. 4. 2009. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1940. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Michal-Pesina-dneska-vecer-v-Ácku!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.79.149
Serverový čas: sobota 10. června 2023 20:17