Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Creamfields WARM UP na Besedě ve Vsetíně

15. května je pro vás připravena speciální lahůdka v podobě zahřívací party na největší český taneční festival Creamfields Central Europe ve Vsetíně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CREAMFIELDS Warm Up
pátek 15. května 2009 21:00
(konec +- sobota 16. května 2009 04:00)
L. A. Club
Vsetín (CZ)
Jedná se o českou mutaci největšího a nejznámějšího festivalu na světě, která proběhne první červencový víkend na letišti v Břeclavi s očekávanou účastí cca 25 000 nadšených party people jak z česka, tak z ostatních sousedících států, pro které je právě Břeclav důležitým dopravním uzlem. Na Festivalu Creamfields vystoupí největší Djské hvězdy a hudební skupiny naší planety s aktuálním soundem.

A nyní k našemu Warm Upu, který proběhne onoho 15. května ve Vsetínském Besedním Domě, diskotéce Besedance. Agentura Mersey, která festival pořádá dává na letité dobré zkušenosti v organizaci Warm Upů na své akce a tak není divu, že akci produkčně i technicky zajišťuje team lidí od největšího seriálu tanečních party na Vsetínsku – TermX.


Hlavním tahákem bude bezesporu vystoupení v česku hodně oblíbeného Dje, který objíždí úspěšně republiku se svojí nocí Perfect Balance a zároveň pořádá největší house mejdan ve Zlíně-Free Fly party, Dj Marcus Cooper. Tento skvělý Dj a bavič se nám premiérově představí v kombinaci Dj + bubeník. Ano, přesně tak, Marcus bude živě doprovázen při svém setu na "bicí!"

Bubeníkem je známý muzikant, jež si říká Kobylka. Dalším tahounem noci bude rezident nejlepší a nekvalitnější taneční party v kraji Termx - Dj 911. Dj 911 vlastním jménem Petr Hambálek se o taneční hudbu zajímá už přes 10 let. Nemá vyhraněný styl hraní...vyžívá se jak v hutném technu, vokálním house, tak i v našláplém DnB. Je pravdou, že do každého hraní dává vše a na výsledku to jde poznat tím, že ať je jeho set v jakémkoliv hudebním stylu, tak je vždy originální, energický a zábavný!

Za svou éru hraní si zahrál po boku s takovýma hvězdama jako jsou: Lucca, Michal Poliak, Lucasch, Chris Sadler, Tvyks, Marcus Cooper, Orbith, Tripmain, Jerry, Elite, Tommy Rogers-Peet, Eddie, … Jak je již zmíněno, Dj 911 je ve stylech promiskuitní, takže pro něj není problém zahrát i více stylů a to vše s brilantním citem pro výběr desek a mix. Line Up zahřívačky na festival Creamfields doplní Dj Mirci (vychytane.cz) a vsetínský oblíbenec Dj Miero. Nebudou chybět speciální Creamfields dekorace, dárky k festivalu zdarma, Creamfields go-go dancers a spousta nadstandartních bonusů, na které jste při party TermX zvyklí.

Zdroj: TZ TermX Honza Přikryl
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 4. 5. 2009 11:00
Prachař, Štěpán. 2009. Creamfields WARM UP na Besedě ve Vsetíně. Vychytané.cz. [Online] 4. 5. 2009. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1935. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Creamfields-WARM-UP-na-Besede-ve-Vsetine
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 19:09