Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Shur-I-kan na HUMAN TRAFFIX v Roxy

Další z elitních houseových djů hostem HUMAN TRAFFIX! Jeho jméno se lehce pamatuje, ale málokdo ho na první pokus napíše správně a ani jeho pravé jméno, Tom Szirtes, vám to nikterak neulehčí ;)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Human Traffix
pátek 1. května 2009 22:00
(konec +- sobota 2. května 2009 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
O to více však utkví v paměti jeho precizní deep houseové skadby, vydávané povětšinou na Jimpsterově Freerange Records, které ho řadí mezi těch několik TOP producentů, kteří se navíc mohou chlubit svým poctivě pěstovaným hudebním ovocem, o které je zájem v klubech po celém světě. Seznámit se můžete s Tomem trochu více v jeho krátké biografii zde, …na vlastní uši pak v pátek v Roxy. Uvádí Roxy promotion.

Links:
www.myspace.com/shurikan

Music:
Shur-I-Kan - Letting You Down (Original Mix)
http://www.youtube.com/watch?v=P8BvvWXt08g
Shur-I-Kan - Gripper (Original Mix)
http://www.youtube.com/watch?v=90MAwHk0U8g
Shur-i-kan / Audiotonic @ 360, Dubai
http://www.youtube.com/watch?v=1jKAaYqvDSk


shur-i-kan : bio


Tom Szirtes neboli Shur-I-kan je považován za součást elity nové vlny producentů elektronické hudby, protože v sobě spojuje muzikálnost s nejnovějšími produkčními technikami. Svou cestu na klubová pódia si našel jako zdatný klávesista v několika londýnských kapelách a i dodnes působí v improvizační skupině The Bays. Již dříve si vydělával na živobytí jako vývojář počítačových her, proto bylo více než přirozené, že se pokusil své technické znalosti uplatnit také na poli hudební produkce.

Shur-i-kan je už léta jedním z hlavních jmen labelu Freerange Records. Jeho vztah s Freerange trvá už od roku 2001 a zplodil už dvě dlouhohrající desky a řadu klasických houseových EP jako “Living Inside”, “I Want It”, “Special Powers”, “Future Fantasy” nebo “Letting You Down”.
Tom se pohybuje v temnějších a hlubších vodách house music a vedle vlastní produkce dělal remixy pro takové projekty jako Akabu, Trackheadz, Miguel Migs, Fred Everything a Motorcity Soul. Shur-I-kanovy tracky najdete i u vydavatelství NRK, Simple, Urban Torque nebo Winding Road, nemluvě o vlastní značce Dark Energy Recordings, kterou Tom založil s Miltonem Jacksonem. Tento label také slouží jako cvičiště pro mladé talenty (Daniel Kyo, Sei A, Burnski).

Shur-I-kan má také pověst zručného deejaye, každý měsíc na netu najdete jeho podcast a jeho klubových setů si užívá mládež v USA, Brazílii, Evropě i Asii. Vy si jej budete moci poslechnout na květnovém pokračování klubové noci Human Traffix v klubu Roxy. Za gramofony se tu objeví 1. května.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 30. 4. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Shur-I-kan na HUMAN TRAFFIX v Roxy. Vychytané.cz. [Online] 30. 4. 2009. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1934. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Shur-I-kan-na-HUMAN-TRAFFIX-v-Roxy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:17