Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zbrusu nový studentský Majáles v Uherském Hradišti

Uherskohradišťský Majáles vypukne 5. května 2009 úderem poledne na Studentském náměstí průvodem v maskách centrem města se zakončením zpátky na Studentském náměstí.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Majáles Uherské Hradiště
úterý 5. května 2009 13:00
(konec +- úterý 5. května 2009 20:00)
Studentské náměstí
Uherské Hradiště (CZ)
Tématem letošního Majálesu je zrození, proto v tomto duchu bude sladěn i celý průvod. Poté bude scéna patřit hudebně-zábavnému programu, kdy vystoupí kapely SORY, CHEMTRAIL, MADLINE nebo EL CHORRO. Hlavní hvězdou festivalu bude pražská formace SOUTHPAW a organizátoři slibují několik zábavných scének a napínavých soutěží. Součástí Majálesu bude také oficiální volba prvního krále Majálesu. Ten bude volen pomocí zmíněných soutěží a konečné hlasování bude mít v rukách nikdo jiný, než hlas svobodného studentského demokratického publika.

Celé odpoledne bude moderovat Ondřej Zehnal z rádia Kiss Publikum. Na akci byl pozván také rektor Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, děkan Fakulty technologické, starosta města Uherské Hradiště nebo hejtman Zlínského kraje.

Pořadatelé podotýkají, že mají připraveno řadu cen pro výherce soutěží, dostatek hudebního vyžití pro všechny a občerstvení za skutečně studentské ceny.

Po ukončení studentské veselice na náměstí bude akce pokračovat do časných ranních hodin v klubu Mír, kde bude držet taktovku zábavy DJ Party.

Zdroj: TZ Tomáš Matějičný
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 30. 4. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Zbrusu nový studentský Majáles v Uherském Hradišti. Vychytané.cz. [Online] 30. 4. 2009. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1933. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zbrusu-novy-studentsky-Majales-v-Uherskem-Hradisti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:42