Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vypukla Myší horečka!

Bez pochyb nejlepší a nejprodávanější DJ a producent současnosti Deadmau5 vystoupí opět v ČR! A to 30. 5. v Bobycentru v Brně na akci Citadela - The Mau5 Story!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela - The Mau5 Story !
sobota 30. května 2009 21:00
(konec +- neděle 31. května 2009 04:00)
Boby Centrum
Brno (CZ)
Kanadského producenta Deadmau5e všichni kolem elektronické taneční scény označují jako objev roku a toho, kdo přinesl nový, fenomenální zvuk. Je to vůbec poprvé, co jediný člověk dokázal strhnout na svoji stranu jak fanoušky stylů techno, house, trance a electro, tak i nejslavnější DJs planety, kteří svorně hrají jeho produkci. Lidé na celém světě již znají jeho energické taneční hymny Not Exactly, Faxing Berlin nebo Reward Is Cheese.

Joel Zimmerman z Toronta vystupuje při své live act show vždy v masce obří myší hlavy s blýskajícíma očima propojené s technikou a synchronizované s hlavním beatem. Jeho úchvatná a propracovaná živá show ho v loni katapultovala z nuly rovnou na 11. místo nejuznávanějšího žebříčku DJmag Top 100, kde mu fanoušci dali přednost před Carlem Coxem, Paulem Oakenfoldem, Richiem Hawtinem, Svenem Väthem či Bobem Sinclarem! Ano, slyšíte správně, i takové ikony za DeadMau5em zaostávají. Tento žebříček zatím vede Armin van Buuren, který se nechal slyšet, že Deadmau5 je dle jeho názoru v současnosti nejlepší DJ a producent na světě.

Celou „Deadmau5 mánii“ započal autor pořadu BBC Essential Mix, Pete Tong, když zařadil do vysílání jeden z prvních Joelových hitů, Faxing Berlin, čímž strhl lavinu, která vyvrcholila oceněním Deadmau5e jako nejlepšího producenta let 2007 a 2008 v anketě prestižního DJ serveru BeatPort. Deadmau5 se také pyšní oceněním DJského portálu Juno za nejlepší taneční skladbu loňského roku a dokonce letošní nominací na cenu Grammy za svou vynikající remixérskou práci. Na letních festivalech se představil také britským fanouškům, a to rovnou vedle Fat Boy Slima. Jeho popularita přitom stále letí vzhůru, v loňském roce pilně vydával hit za hitem na své značce Mau5trap a také zvládl obří koncertní turné po obou amerických kontinentech. Na podzim loňského roku vydal první album Random Album Title. V současnosti koncertuje v Austrálii a až přicestuje do Evropy a poprvé konečně navštíví se svojí live act show Českou republiku, bude se o jeho vystoupení mluvit ještě hodně dlouhou dobu, tak jak tomu bývá pravidlem po celém světě.

Deadmau5 také úzce spolupracuje s firmou Apple, pro jejíž iPhone nedávno dodal aplikaci Deadmau5 Touch Mix. Program umožňuje uživatelům remixovat deset exkluzivních tracků použitím množstvím efektů a dokonce vlastních scratchů.
Co řekl Deadmau5 ke své nominaci na cenu Grammy za remix The Longest Road producenta Morgana Page: "Jsem opravdu poctěn nominací na tuto cenu, zvláště jsem hrdý na to, že jsem Kanaďan. A nyní více než předtím!"

Deadmau5ova produkce se objevuje v setech legendárních DJs, jako jsou: Sasha, John Digweed, Pete Tong, Tiesto, Carl Cox, Dubfire, Eric Prydz, David Guetta, Sander Kleinenberg, Erick Morillo, Laurent Garnier...
Singly "Not Exactly" a "Faxing Berlin" se loni staly vůbec nejprodávanějšími tituly na Beatportu, Deadmau5 je zároveň nejprodávanějším producentem.
Můžeme vám se 100% jistotou říci, že vás čeká skutečně exkluzivní show - Deadmau5 live na Citadele The Mau5 Story!

zdroj: www.citadela.info
Mirci
(Miroslav Slovák)
čtvrtek 30. 4. 2009 08:00
Slovák, Miroslav. 2009. Vypukla Myší horečka! . Vychytané.cz. [Online] 30. 4. 2009. [Citace: 25. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1929. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vypukla-Mysi-horecka!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.232.62.64
Serverový čas: sobota 25. března 2023 03:19