Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

LayDee Jane vystoupí na AXE instinct party v Alfě v Plzni!

Dj Lucca bohužel onemocněla a nemůže se tudíž dané akce zúčastnit. Lucca k situaci dodává: (víc v článku..)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
AXE Instinct Party
středa 29. dubna 2009 21:00
(konec +- čtvrtek 30. dubna 2009 04:00)
Alfa Club
Plzeň (CZ)
"Bohužel jsem v pondělí onemocněla chřipkou a z tohoto důvodu nemohu ve středu v Plzni vystoupit. Na své fanoušky se budu již brzy těšit u jiné příležitosti. "

Podařilo se nám ale zajistit naprosto adekvátní náhradu hudební složky programu a to LayDee Jane, která si získala oblibu u publika a uznání od profesionálů především díky svým energickým a průkopnickým setům, které reflektovaly nové trendy na poli trance music.

Postupem času se vypracovala až na světovou úroveň. Podle žebříčku ”The DJ List“ v roce 2006 patří LayDee Jane mezi 30 nejoblíbenějších trancových DJs na světě.

LayDee Jane je zárukou kvalitního hudebního programu, který můžeme i přes vzniklé komplikace v rámci plzeňské Axe Instinct Party garantovat. Za pultem se objeví dokonce i DJ's Roger Venzent a J.C. Denton.


LayDee Jane // bio


Lucie Králová alias LayDee Jane se narodila v České Republice, kde už od dětství projevovala velký cit k hudbě. Navštěvovala několik uměleckých škol, ve kterých se učila tanci, zpěvu a hry na klavír. Tyto nabité zkušenosti jí později pomohly k tomu, aby svoji lásku k muzice rozvinula naplno. V roce 1999 se přestěhovala do Švýcarska, kde měla i svoje první velké DJské vystoupení. Zde se také poprvé začala zajímat o hudební styl trance, kterému posléze absolutně propadla. Svůj talent nadále rozvíjela v místních klubech, či na velkých indoor párty a během krátké doby se stala jednou z nejoblíbenějších švýcarských DJek. Oblibu u publika a uznání od profesionálů získala především díky svým energickým a průkopnickým setům, které reflektovaly nové trendy na poli trance music.

LayDee Jane se jako DJka postupem času vypracovala až na světovou úroveň. Její energické sety měly obrovský úspěch po celé Evropě, Asii i Africe. Na významných festivalech, mimo jiné Creamfields ČR, Streetparade ve Švýcarsku, nebo FFWD Dance Parade v Holandsku, dokázala vždy vytvořit úžasnou atmosféru. Kromě toho několik sezón vystupovala na Mallorce, např. v klubech BCM a Riu Palace a jeden rok byla rezidentkou legendárního klubu Monte Cristo ve Francii.

V dnešní době má LayDee Jane několika rezidentur. Již šestým rokem má svou populární noc ve významném švýcarském klubu MAD, dále v několika českých klubech a jejich rezidentních nocí si v současnosti užívají clubbeři v Polsku a Turecku. Její sety zde mají vždy jedinečnou atmosféru a publikum je přijímá s velkým nadšením. LayDee Jane v nich kombinuje styly, které jí oslovují a které má opravdu ráda, především pak tech-trance s prvky electra a tech house. Na lineupech se objevuje společně s takovými jmény, jako jsou Paul Oakenfold, Sasha, Fred Baker, Judge Jules, Marco V, Ferry Corsten, Paul van Dyk, Eddie Halliwell, Pete Tong, Svenson, Johan Gielen, Randy Katana, Armin van Buuren a mnoho dalších. Několikrát si zahrála i s DJem Tiësto, například při jeho historicky prvním vystoupení v České Republice.

Vedle DJingu si LayDee Jane našla čas i na vlastní produkci. Na kontě má šest singlů, včetně nejnovějšího „Breaking The Spell“ (oficiálně vyšel na kompilaci Club Hits 2008) a dále zatím nejúspěšnějšího singlu ”Titan-ic”. Skladbu s osobitým nádechem, kovovým zvukem a industriálním pojetím, si oblíbilo mnoho světových DJs a velmi kladné ohodnocení se jí dostalo i v českém hudebním magazínu XMAG. Kromě toho měla LayDee Jane možnost namixovat CD kompilace jako například ”Sonic 5”(tato kompilace vyšla k příležitosti stejnojmenné indoor párty ve Švýcarsku), kompilaci "Trance Escape" (Radio Couleur 3), nebo kompilaci ”Eurogroove” představující Lucčin osobitý groovy sound. V současné době pracuje LayDee Jane na nové produkci ve spolupráci s world2media a rms records.

Podle žebříčku ”The DJ List“ patří LayDee Jane v roce 2006 mezi 30 nejoblíbenějších trancových DJs na světě.

Zdroje:
TZ Blue Gekko, GAD
http://laydeejane.eu/bio/
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 28. 4. 2009 15:40
Prachař, Štěpán. 2009. LayDee Jane vystoupí na AXE instinct party v Alfě v Plzni!. Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2009. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1928. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LayDee-Jane-vystoupi-na-AXE-instinct-party-v-Alfe-v-Plzni!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 19:04