Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Další pokračování Back to the oldschool party...

Přijde ti všechno stejné či podobné?! Máme pro tebe řešení. A to novou, nebo spíše "starou“? párty s příznačným názvem „BACK TO THE OLDSCHOOL“.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Back to the Oldschool
čtvrtek 7. května 2009 21:00
(konec +- pátek 8. května 2009 04:00)
Golem
Zlín (CZ)
Soutěžilo se o 5x ZADARA na Back to the Oldschool 07.05.09 ve zlínském Golemu!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Ti, kteří byli 16. ledna tohoto roku přítomní v KD Pohořelicích u Napajedel vědí o čem je řeč.

Vzhledem k tomu, že kulturní dům tehdy „praskal ve zdech“ a v nezaměnitelné atmosféře, která byla na místě, to pořadatelé nemohli nechat „jen tak“ a uspořádali pokračování této zvláštní akce.

Na této párty, jak již je zvykem, můžeš čekat nové věci ve starém duchu .V klubu najdeš speciální dekorace, na barech tě budou čekat „oldschoolové drinky“ a to vše tak trochu ve větším než jste doposud byli zvyklí.

O hudební zážitky nebude nouze, protože tentokrát se představí opravdové hvězdy a to DJs s velkým D! Jako headliner této párty zahraje „nekorunovaná“ Drum’n’basová královna – DJka KATCHA a DJ SWORDZ (BRUSEL), který je vícemistrem Evropy v battledjingu a zároveň několikanásobným šampionem Beneluxu. Ukáže ti čemu že se to říká Baile funk.

Tyto dva více než ostřílené DJs doplní sedm statečných, osvědčených party killerů za gramofony, které již všichni dobře známe. Jak bývá v Golemu zvykem, každá velká party probíhá na dvou stages a ani teď tomu nebude jinak. Takže čekej jinou party s jinou atmosférou (kdo již zažil ten ví ), devítkou djs na dvou stages a spousty dalších „bonusů“, které vám budeme servírovat postupně. Čekej na 7. Května a checkuj další info o akci samotné a vystupujících…..již brzy!


Fred
(Fred Durst)
středa 29. 4. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Další pokračování Back to the oldschool party.... Vychytané.cz. [Online] 29. 4. 2009. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1925. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dalsi-pokracovani-Back-to-the-oldschool-party...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 20:31