Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Nový projekt Monoriderz na scéně

Monoriderz vznikli původně jako producentská skupina pro tvorbu elektronické muziky. Stalo se tak těsně před Vánocemi roku 2005 na popud DJ Sunrise (toho znáte pod jménem Petr Kopčil - no jo, furt něco dělá ;) ). Zpěvačkou projektu je Akea (Léňula Paničková - moc milá holka - pozn. redakce ;) ). A jak to bylo dál?
Přidat na Facebook
DJ Sunrise "do hry" vtáhl i některé členy jeho domovské skupiny Sunteem Crew.

Pod hlavičkou MONORIDERZ tak spatří světlo světa track LOVE IS (ON THE WAY) který se okamžitě dostává do správných uší českých clubberů, DJs a dalších "zasvěcených" lidí z taneční scény a i na základě tohoto tracku si MONORIDERZ vybírá pro produkování svých tracků DJ ORBITH. Na jaře roku 2006 tak zpěvačka AKEA propůjčí svůj hlas do tracku FANTOM OF THE CLUB, který DJ ORBITH vydává společně s BB MIKEM na holandském labelu QRIME RECORDS. Na jaře 2006 vyráží MONORIDERZ na tour podporováni energy stimulantem SHLEHA. V létě pak vystupuji na FESTIVÁLKU ve Slavičíně a s velkým ohlasem na TRNKOBRANI OPEN AIR ve Slušovicích na letišti Bílá hlína. Na podzim 2006 nahrávají ve studiu SUNTEEM REC. ve Zlíně své první EP LOVE IS... Jako producenti spolupracují na nahrávkách pro DJ MARCUS COOPER, DJ COMA atd.

MONORIDERZ nejsou ovlivněni žádným konkrétním umělcem či producentem. Jejich muzika je plná ostrých beatů, elektrických kytar i velmi emotivních samplů. Žánrově se pohybují na pomezí electra 21. století, house music a progresivních beatů. N-JOY!

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 28. 10. 2006 08:00
Prachař, Štěpán. 2006. Nový projekt Monoriderz na scéně. Vychytané.cz. [Online] 28. 10. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=191. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novy-projekt-Monoriderz-na-scene
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.128s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.24.209
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 04:34