Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Staňte se předkapelou Korn v Praze!

Máte kapelu a nosíte v hlavě tajnou touhu stanout na stejném pódiu s dnes již legendární americkou skupinou Korn? Váš sen se může stát realitou!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
KORN! - live koncert
úterý 9. června 2009 21:00
(konec +- středa 10. června 2009 04:00)
Tesla Arena
Praha - Bubeneč (CZ)
Český předskokan na jejich pražském koncertě 9. června v Tesla Areně vzejde ze soutěže otevřené všem českým a slovenským kapelám hrajícím tvrdou rockovou muziku, která stylově koresponduje s hudebním zaměřením Korn (nu-metal, hardcore, crossover, moderní thrash nebo metalcore, ale možné jsou i žánrové přesahy do stoner rocku, sludge, postcoru apod.). A to není všechno: „Navíc zpěvák či zpěvačka vítězné kapely bude moci zazpívat s Korny v průběhu jejich koncertu jednu píseň,“ láká Borek Jiřík z pořadatelské agentury Charm Music.

Korn - Hold On


Soutěž startuje 21. dubna. Registrovat se lze na portálu http://bandzone.cz/korn do 30. dubna 2009 prostřednictvím online formuláře. Jediné dvě podmínky pro přihlašované kapely jsou, aby členové byli starší 15 let a skupina měla k dispozici minimálně dvě skladby nahrané v profesionálním studiu (nevyhovují živé záznamy, amatérské nahrávky ze zkušebny apod.) Soutěž vyhlašuje agentura Charm Music ve spolupráci s Radiem Beat, Bandzone.cz a samotnou skupinou Korn.

Nahrávky skupin, které zaujmou odbornou porotu tvořenou zástupci agentury Charm Music, Radia Beat, serveru Bandzone a hudebním publicistou Petrem Korálem, jenž je zároveň i koordinátorem celé soutěže, budou postoupeny k posouzení managementu Korn. Ten z nich vybere 5 finalistů a tito budou následně představeni veřejnosti v pořadu „Hard and heavy“ Radia Beat (v neděli 10. května po osmé hodině večerní) a na stránkách www.radiobeat.cz O výherci soutěže rozhodnou SMS zprávy zasílané přes SMS bránu Radia Beat (724 58 58 58). Vyhraje kapela s největším počtem hlasů, rozhodovat bude počet zúčastněných čísel, nikoliv samotný počet zpráv. Více info na www.charm-music.czKorn jsou považováni za zakladatele a průkopníky nu-metalu, spojení tvrdého rocku s rapem a funkem. Za svoji kariéru od debutu v roce 1994 prodali přes 25 miliónů alb, šestkrát byli nominováni na Grammy a dvakrát toto ocenění získali. Jádro kapely tvoří v současné době zpěvák Jonathan Davis, kytarista James “Munky” Shaffer a baskytarista Reginald “Fieldy” Arvizu. Při živých vystoupeních je doplňují doprovodní hudebníci. „Na naše koncerty chodí další generace mladých lidí. Když jsme začínali, většině fanoušků bylo 14 nebo 15 let. Nyní jsou z nich právníci a doktoři, kteří vodí své děti. Překračujeme generace, což je skvělé,“ říká Jonathan Davis ke složení svých současných diváků. V České republice hráli třikrát, poprvé v roce 2005, naposledy loni v Ostravě. Vstupenky na pražský koncert jsou k dostání v síti Ticketportal a Ticketpro. Koncert uvádí agentura Charm Music.

Bližší podrobnosti pro přihlášení do soutěže

Pro online registraci jsou třeba:
• Aktivní profil kapely na portálu Bandzone.cz obsahující alespoň 2 audio skladby nahrané v profesionálním studiu, biografii, alespoň jednu fotografii skupiny a kontaktní údaje,
• souhlas kapely s podmínkami soutěže (je součástí registrace na Bandzone.cz),
• kapela nesmí žádným způsobem propagovat rasismus, fašismus ani jinou xenofobní a nesnášenlivou ideologii, popřípadě vyznávat vyhraněně sektářské postoje (např. satanismus ve své militantní podobě).

Podmínky pro soutěžící:
• členové skupiny musejí být starší 15 let,
• minimálně polovina členů musí mít trvalé bydliště na území České nebo Slovenské republiky,
• pokud bude kapela vybraná jako support skupiny Korn 9. června od 19 hodin v pražské Tesla Areně, odehraje minimálně 30minutové a maximálně 35minutové vystoupení bez nároku na honorář a přicestuje na vlastní náklady. Pořadatel zajistí relevantní podmínky pro hraní a základní občerstvení,
• pořadatel je povinen seznámit účastníky finále s právy a povinnostmi budoucího vítěze soutěže,
• pořadatel soutěže si vymezuje právo vyřadit kapelu v případě, že nedodržela některou z podmínek nebo poskytla nepravdivé údaje.

Časový harmonogram
– do 30. dubna 2009 on-line registrace soutěžících kapel,
– 10. května 2009 zveřejnění a kontaktování finalistů,
– 30. května konec hlasováni,
– 31. května vyhlášení vítěze,
– 9. června vystoupení vítěze soutěže v předprogramu koncertu Korn v Tesla Areně.

Pořadatel soutěže
Charm Music, s r.o.
http://www.charm-music.cz

Koordinátor soutěže
Petr Korál
mail: petr.koral@seznam.cz
tel.: 777 582 572

www.korn.com
www.myspace.com/korn

Zdroj: TZ
ArtsMarketing.CZ


majkl
(Michal Gaja)
středa 22. 4. 2009 08:00
Gaja, Michal. 2009. Staňte se předkapelou Korn v Praze!. Vychytané.cz. [Online] 22. 4. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1905. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stante-se-predkapelou-Korn-v-Praze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 19:27