Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dominik Hašek bude opět chytat za Pardubice?!

Konečně potvrzeno, třetí návrat z hokejového důchodu čeká Dominika Haška v příští sezóně české extraligy v dresu jeho oblíbených Pardubic! Čtyřiačtyřicetiletý gólman s Východočechy podepsal roční smlouvu s opcí. Dominik Hašek i klub to oznámili dnes na tiskové konferenci v Praze.
Přidat na Facebook
Pro fanouška českého hokeje jistě dobrá zpráva, může se po dlouhé době podívat na hvězdu světového formátu v domácí lize. Pro pardubický klub určitě skvělý marketingový tah, Dominátor jistě přitáhne k hokeji řadu fanoušků i normálních lidí, kterým je hokej prostě, lidově řečeno, u vrtule.

Co normálního člověka ovšem zarazí, je komediální vystoupení kolem návratu jednoho z nejlepších hokejových brankářů na led domácí extraligy. Již ke konci minulého týdne se provalilo, že Hašek bude chytat za Pardubice. Při dotazů novinářů, dělalo vedení klubu (to co šlo zastihnout) i samotný hráč, že o ničem neví, že je to jen další povedený vtip!

Tak doufejme, že Dominik Hašek nebude na pardubickém ledě vtipkovat, ale raději chytat. Koneckonců příští ročník Staropramen Extraligy českého hokeje ukáže, zda se jednalo jen o skvělý marketingový tah nebo Dominátor přinese i kýžený sportovní úspěch města perníkářů.

Já osobně jsem velice zvědavý a nenechám si ujít příležitost vidět tuto hokejovou legendu na ledě. Doufám, že mě i řadu dalších hokejových fanoušků nezklame a pobaví nás svým brankářským uměním.

Zdroj: ČTK
majkl
(Michal Gaja)
úterý 21. 4. 2009 12:00
Gaja, Michal. 2009. Dominik Hašek bude opět chytat za Pardubice?!. Vychytané.cz. [Online] 21. 4. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1903. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dominik-Hasek-bude-opet-chytat-za-Pardubice?!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 05:54