Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kompletní La Coka Nostra,Termanology a Reks na HIP HOP KEMPu

Jsme rádi, že vám konečně můžeme oznámit další hlavní jmena, která se na Hip Hop Kempu 2009 objeví. Bude to La Coka Nostra v kompletní sestavě, Termanology a Reks.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP KEMP 2009
čtvrtek 20. srpna 2009 12:00
(konec +- neděle 23. srpna 2009 00:00)
Letiště Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Vezměte si černobílé šátky a stáhněte kůži z obličeje, aby vám čuměla holá lebka, protože La Coka Nostra se na festivalu objeví hned v několika podobách. První z nich je House of Pain: partička proslulá skákací hymnou „Jump Around“ a složená z osobností. Everlast, „hick-hopový“ rocker, zároveň rapový veterán (první album vydal v roce 1990) a dnes jeden z leaderů La Coka Nostry. DJ Lethal, producent/rapper/rocker/DJ v jednom. Fungoval jako DJ House of Pain i jako DJ Limp Bizkitům. Dnes hlavní producent La Coka Nostry. A Danny Boy, po rozpadu House of Pain fušoval hlavně do hadrů a street fashion. Věděl ale, že musí dát kluky zpátky dohromady a velkou měrou se zasloužil o vznik La Coka Nostry.

Kromě House of Pain se La Coka syndikát skládá z Ill Billa, který byl v ČR už dvakrát. Vedle Everlasta je jednou z nejvýraznějších osobností kapely. Další je Slaine. Krycí jméno "maniak". V klipech pořádá na ulici alkoholové dýchánky a jeho hláška „What’s your name? My name is cocaine“ z tracku „Rich Man, Poor Man“ je dost výmluvná na to, abyste ho viděli live. A nakonec Big Left – má za sebou několik vydařených mixtapů, nedávno byl s Ill Billem v Praze na koncertě, kde zarapoval pár svých tracků, podle nichž bylo jasné, proč je zaslouženou součástí La Coky.

La Coka Nostra bude 14. července vydávat debutové album „A Brand You Can Trust”, které na Hip Hop Kempu (v SOBOTU) odprezentuje.

Termanology je další želízko v ohni letošního Kempu. Term má venku jedno album „Politics As Usual“. Na tom asi není nic převratného. Zajímavější je, že americké rapové servery si jeho desku zamilovaly a většina ji také podle toho ohodnotilo. Termanology maká s DJ Premierem – dělá to rád a často. Pokud jste o Termanologym neslyšeli tolik, aby vás uhranul, třeba vás přesvědčí, až zjistíte, co o tomto latino-americkém rapperovi řekl DJ Premier: „Term má unikátní cit pro hip hopovou kulturu, protože se dotýká témat, které zajímají opravdové HIP HOP HEADS. Má dobrou flow a zůstává kreativní…

Posledním z této várky je Reks. V Čechách neprávem trochu opomíjený MC, který je v Americe ceněn hlavně za desku „Grey Hairs“, která je považována za jedno z nejlepších undergroundových alb roku 2008. Kromě „Grey Hairs“ má Reks na kontě tři další desky a spolupráci s nejuznávanějšími jmény hip-hopové underground scény (Premier, Statik Selektah, J-Live…). Na letošním Hip Hop Kempu ho pasujeme na černého koně festivalu, který vás překvapí.

Další jména - ať už česko-slovenská nebo zahraniční – zveřejníme brzy. Čekejte, sledujte www.hiphopkemp.cz a těšte se na festival.

La Coka Nostra - That's CokeHouse Of pain - Jump AroundIll Bill - My UncleSlaine - Rich Man, Poor ManTermanology feat. Bun B - How We RockTermanology - So AmazingReks - Say Goodnite

Fred
(Fred Durst)
úterý 21. 4. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Kompletní La Coka Nostra,Termanology a Reks na HIP HOP KEMPu. Vychytané.cz. [Online] 21. 4. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1896. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kompletni-La-Coka-Nostra,Termanology-a-Reks-na-HIP-HOP-KEMPu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 19:49