Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DrumiX 3: Další našlápnutej mejdan na začátku května

Po vydařeném DrumiX Warm-Upu se na Lávce chystá 7. května opravdu našlapaný mejdan. Na headlinerech se tentokrát opravdu nešetřilo a přijedou hned tři - dva z Anglie a jeden z Vídně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DrumiX 3: Hospital Records Special
čtvrtek 7. května 2009 22:00
(konec +- pátek 8. května 2009 05:00)
Lávka
Praha (CZ)
Support zajistí kvalitní čeští DJs, o vizuální stránku se postará partička Trippl-Krippl, u vstupu dostanete CD a odznáčky zdarma a na barech si budete moci dát drinky za speciální ceny. Je na co se těšit!


Pokud jste byli na Warm-Up party, víte, kdo se na DrumiXu ukáže. Hlavní hvězdou bude zástupce labelu Hospital, kolega High Contrasta, London Elektricity nebo Nu:Tona, Logistics (UK). Ačkoliv Matt Logistics patří mezi služebně mladší nemocniční zaměstnance, má za sebou úctyhodné portfolio, čítající několik EP, album Now More Ten Ever a velkou spoustu hitovek. Together VIP, Machine, Inside My Soul nebo aktuálně Toy Town jsou zaručené dancefloor vypalovačky. Logistics s sebou do Prahy jistě přinese hromadu nevydaného materiálu a určitě také pár kousků z chystaného alba.


Druhým zahraničním hostem bude Subterra (UK). Kolem drum'n'bassu se motá už nějaký ten pátek, má za sebou managování Zincova labelu Bingo Beats, pořádá zajetou klubovku Rotation a je členem bookingu Drum & Bass Areny (breakbeat.co.uk). V posledních letech se však naplno vrhá do produkování, našel si moderní a čistý zvuk a výsledky jsou znát – Subterry si všiml samotný Andy C, vydává na labelech jako Freqency nebo Def Inc. a dostává se do podvědomí širší veřejnosti. Proto myslíme, že je ideální čas představit jej také v Praze.


Třetí hvězdou večera bude mladá krev vídeňské scény, The Square (AT). Tenhle mladík si už stihl založit vlastní label Human Soul a mimo jiné se podílel na releasu pro osvědčenou značku Fokuz. Razí příjemný liquidně laděný sound, prokládaný moderními deepovými polohami. Podobně jako Subterra patří mezi nová jména, která byste neměli minout.

Český support obstarají zástupci serveru Shadowbox.cz – Bifidus Aktif, 2K & Rudeboy, dále M4Y4 a ahZ v doprovodu MC Toshiho. Druhou stage si vezmou do breakbeatové parády DJs z Breakbeat.cz (Adelight & Voita) a conspirační Nikola.

Pozadu tentokrát nezůstane vizuální stránka. Už tak luxusní hlavní stage klubu Lávka vyzdobí Trippl-Krippl VJs k nepoznání – těšte se na poloprůhledná plátna, projekce a další vychytávky.

Vstupné bude pro ty, kteří se zaregistrovali do DrumiX listu 100 Kč, ostatní zaplatí do 23:00 120 Kč, poté 150 Kč. Rozhovory a profily účinkujících, soutěže a další vyčerpávající informace najdete již brzy na www.drumix.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 22. 4. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. DrumiX 3: Další našlápnutej mejdan na začátku května. Vychytané.cz. [Online] 22. 4. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1895. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DrumiX-3:-Dalsi-naslapnutej-mejdan-na-zacatku-kvetna
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 22:35