Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Báječný svět shopaholiků

„Kup si nás, potřebuješ nás…“ tohle slyšíte, když jdete kolem obchodu? Ano? Tak to máte problém…
Přidat na Facebook
Problém, kterým trpí určité procento populace. Pro některé velmi příjemný problém, zvlášť vlastníte-li konto o velikosti vesmíru. Příjemný i pro ty, kteří vlastní o hodně menší prasátka. A kdo miluje všechny tyto lidi? Kreditní společnosti.

„Nakupování je vášeň a vášeň je život.“ To je životní krédo hlavní hrdinky dalšího „fashion“ filmu s nádechem romantiky z produkce Jerryho Bruckheimera, který se zařadí hned za starší kousek „Ďábel nosí Pradu.“ Rebecca Bloomwoodová je novinářka se snem o práci v prestižním módním magazínu a taky shopaholik. Kreditní karta před ní není v bezpečí ani hluboko zamrazená v kostce ledu. Styl je jí vlastní a v zapírání se exekutorovi je nepřekonatelná. Co ale dělat, když máte výpověď z práce v jedné ruce a příkaz k exekuci v druhé!? Ironií osudu získá Rebecca místo v časopise o financích a také pohledného šéfa. Cesta do jeho náruče však povede skrz dlouhé pavoučí nožky krásné konkurentky, kroužek anonymních shopaholiků, ztrátu nejlepší kamarádky, ztrátu důvěry a vůbec všeho aby se pak mohla elegantně odrazit ode dna v lodičkách od Manola Blahnika.

Kousek ušitý na míru dívkám, slečnám i ženám, ať už se zajímají o módu nebo ne. Isla Fisher dodává Rebecce přirozený šarm a její komediální talent taky není k zahození. Snad i díky tomu se pobaví i ti co zrovna nepřišli obdivovat módní kreace. Nečekejte však sedmý div světa, vznikl jen další příjemný, oddechový film, který hýří barvami, romantikou a vtipem.

Vidíte-li na dno svých peněženek a účtů, ale nutkání koupit si NĚCO je silnější, kupte si lupen do kina a aspoň se na to nakupování podívejte.CONFESSIONS OF A SHOPAHOLIC
USA, 2009, 104 min., titulky, přístupný

Režie: P. J. Hogan
Scénář: Tracey Jackson, Tim Firth, Kayla Alpert podle knih Sophie Kinselly
Kamera: Jo Willems
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Isla Fisher (Rebecca Bloomwood), Hugh Dancy (Luke Brandon), Krysten Ritter, Joan Cusack, John Goodman


Verushka
(Veronika Jarešová)
pondělí 20. 4. 2009 13:00
Jarešová, Veronika. 2009. Báječný svět shopaholiků . Vychytané.cz. [Online] 20. 4. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1891. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bajecny-svet-shopaholiku-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.141s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 05:23