Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Sobotní Supastylin na Velrybě kdo jsou Sunteem Crew?

Pod názvem Sunteem se skrývá jeden z mála českých týmů tým producentů, dýdžejů, MCs a také promotérů, kteří se specializují na stále aktuální zvuk UK Garage a 2step. Na českou hudební scénu se dostali v roce 2002 a od té doby si bezpečně..
Přidat na Facebook
..potvrdili postavení progresivních hudebníků. Sunteem Crew tvoří Akea, Sukowach, Alx, Trix, Sunrise a Andre.

Vlastní tvorbu Sunteem hraje pražské Rádio 1 nebo zlínské Kiss Publikum. Členové formace Sunteem crew považují za mimořádný úspěch party UK Shakedown v klubu The Mud v Bognor Regis na jihu Anglie v říjnu 2005, kde zazněly jejich tracky a anglické publikum si to patřičně užilo!

V Sunteem se vystřídala spoustu muzikantů a zpěváků. Do týmu patří třeba MC alx, který je hvězdou pražských UK garage večírků. Pravidelně vystupuje v klubech Back Doors, L'Enfer Rouge, na houseboatu Bukanýr, slyšet byl v klubu Radost FX po boku slavného MJ Colea.

Sunteem Crew mohli vidět v klubech i na festivalech u nás i na Slovensku. Několikrát se předvedli v pražských klubech a to v plné sestavě dvakrát na jaře 2005, aby nejprve vrátili svěží vítr do plachet české 2stepové scéně na párty Sambucca v klubu Rubyz, kde rozhýbali plný klub. O měsíc později dorazili na party Magnetic v klubu Abaton. V roce 2006 se opět sešli na legendární party Sambucca klubu Jet set i s novou posilou MC Andre, o měsíc později zavítali do klubu Madonna. Famózní byl letošní i večer v pražském klubu Roxy, kde si zajamovali živě po boku celosvětově známých The Wideboys z Anglie.

Více na www.sunteem.com

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 10. 11. 2006 08:00
Prachař, Štěpán. 2006. Sobotní Supastylin na Velrybě kdo jsou Sunteem Crew?. Vychytané.cz. [Online] 10. 11. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=189. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sobotni-Supastylin-na-Velrybe kdo-jsou-Sunteem-Crew?
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.24.209
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 04:29