Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Filmové město Zlín se chlubí novým snímkem Twofold

Twofold - to je název filmu, který v těchto dnech vzniká pod záštitou Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.
Přidat na Facebook
Tento krátkometrážní studentský film talentovaného režiséra Luďka Wellarta- autora nejnavštěvovanějšího českého fotoblogu www.wellart.cz zachycuje život s psychickou poruchou zvanou schizofrenie. Hlavními postavami jsou Anton, Lola a Frank, zdánlivě obyčejní mladí lidé, mezi nimiž se skrývá tajemství. Právě postavu Antona hraje devětadvacetiletý herec Michal Čapka, držitel Ceny Thálie 2007 a Ceny Alfréda Radoka pro rok 2003.

Twofold má nejen profesionální herecké obsazení a techniku, ale i vysoké ambice. Jeho projekci již přislíbilo 14 kin po celé České republice a plánovaná je i účast na mnoha filmových festivalech, čímž se tento film liší od většiny studentských snímků vznikajících na univerzitě. „Naše hlavní ambice je snažit se dokázat, co všechno jsme schopni udělat. A jak moc velký dopad jsme schopní vytvořit v rámci studentského fungování.“ uvedla manažerka projektu Lucie Dobešová.

Zda bude film opravdu úspěšný se tvůrci dozví v červenci, kdy je naplánovaná premiéra v pražském kině Bio Oko. Na moravskou premiéru se můžete těšit v září tohoto roku v Golden Apple Cinema.
C.l.a.r.a.
(Klára Dohnalová)
pondělí 20. 4. 2009 08:00
Dohnalová, Klára. 2009. Filmové město Zlín se chlubí novým snímkem Twofold. Vychytané.cz. [Online] 20. 4. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1889. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Filmove-mesto-Zlin-se-chlubi-novym-snimkem-Twofold
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 13:11