Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Filmy společnosti Sony Pictures budou k vidění na YouTube

Server YouTube se dohodl se společností Sony Pictures a dalšími hollywoodskými studii ohledně uvádění filmů v plném rozsahu na svých webových stránkách
Přidat na Facebook
Souhlas se zveřejněním svých filmů na stránkách YouTube připojila i další významná studia včetně společností Metro Goldwyn Mayer, CBS, Lionsgate či BBC. Dohoda se týká i vysílání televizních show.

Internetový server CNET oznámil, že dohoda s velkými filmovými společnostmi přinese serveru YouTube profesionálnější obsah stránek. Měly by být vytvořeny dvě separátní sekce, jedna pro profesionální snímky, druhá pro videa zasílaná uživateli stránek.

CNET také uvedl, že došlo údajně i k dohodě ohledně příjmů z reklamy za filmy, uváděné na YouTube. Kontrolovat by ji měla studia a o zisk se s YouTube budou dělit.

Tento měsíc YouTube a společnost Universal Music Group zveřejnily společný záměr spustit webové stránky VEVO.com, na nichž by byla hudební videa umělců, kteří jsou u Universal smluvně vázáni.

YouTube patří od roku 2006 společnosti Google, která ji koupila za 1,65 miliardy dolarů. Google hodlá zúročit obrovskou popularitu serveru hlavně po finanční stránce.

V poslední době roste YouTube konkurence v podobě serveru iTunes a webových stránek Hulu. Současná dohoda mezi filmovými společnostmi a serverem je také reakcí na nedávno uzavřený kontrakt mezi NBC Universal a News Corp's Fox, které budou vysílat televizní show.


zdroj: mediafax
Fred
(Fred Durst)
sobota 18. 4. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Filmy společnosti Sony Pictures budou k vidění na YouTube. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1885. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Filmy-spolecnosti-Sony-Pictures-budou-k-videni-na-YouTube
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 19:21